Chybí vám léto? V Tatralandii na Slovensku ho stále ucítíte

Chybí vám léto? V Tatralandii na Slovensku ho stále ucítíte

Není to tak dávno, co teplé horké dny vypověděly svou službu a co se sluníčko ukrylo za mraky. Léto zkrátka jinými slovy odešlo a hned po svém odchodu začalo mnohým lidem chybět. Mezi námi se zkrátka najdou lidé, kteří léto milují a kteří nemají v lásce spíše ošklivý a pochmurný podzim. V případě, že patříte k lidem, kterým léto chybí, co kdybyste alespoň na prodloužený víkend zamířili do slovenské Tatralandie, kde léto stále ucítíte v žilách?

O Tatralandii na Slovensku jste pravděpodobně slyšeli. Jedná se o ohromná zábavní a zároveň také ubytování a relaxační komplex s celoročním provozem, kde si každý přijde na své. Najdete ho kousek u Liptovského Mikuláše, nemůžete ho minout. 

Aquapark s termální vodou

Jak již bylo zmíněno, najde si zde každý to své. Jelikož je aquapark plný termální vody, nemůžeme se divit tomu, že se sem sjíždí celá řada lidí se zdravotními problémy. Zdejší voda má blahodárné účinky hlavně na pohybové a také dýchací ústrojí. 

Samozřejmě se sem nemusí sjíždět jen lidé se zdravotními komplikacemi nebo problémy. Zajet si sem mohou i rodiny s dětmi nebo mladí lidé, kteří si chtějí užít pěknou porci zábavy. 

Co vás v Tatralandii čeká?

Tatralandia je místo, kde se zabaví opravdu každý. Pokud se však ptáte, co konkrétního vás v Tatrlandii čeká, prozradíme vám to. Čeká na vás rovnou jedenáct termálních bazénů, z nichž tři bazény jsou kryté. Také vás zde čeká neuvěřitelných třiadvacet tobogánů a klouzaček, na kterých se vyřádí nejen ti malí, ale samozřejmě i ti velcí, kteří se chtějí stát opět na malý okamžik dětmi. Kromě toho se zde nachází celá řada skvělých atrakcí, k nimž se řadí například vodní houpačky, chrliče, také masážní sezení nebo vodní lůžka a plavecké dráhy. 

Jelikož toho nabízí Tatralandia na Slovensku opravdu mnoho, neměli byste zde strávit jen jeden jediný den. O ubytování v Tatralandii není nouze, případně se informujte u cestovní kanceláře DCK Rekrea Ostrava.

You may also like...