Chcete změnit partnerovy vlastnosti? Některé nezměníte, bohužel

Chcete změnit partnerovy vlastnosti? Některé nezměníte, bohužel

Když se žena zamiluje, většinou je jí jedno, jaké vlastnosti partner má nebo jak se chová či podobně. První měsíce obrovské zamilovanosti jsou takzvaně oslepující, ale po dalších měsících pevného vztahu začínají ženám některé věci vadit. Máme na mysli zejména partnerovy vlastnosti, které by žena nejraději naprosto změnila. Jenže pravdou je, že některé partnerovy vlastnosti opravdu změnit nejde, i kdyby se o to žena snažila sebevíc. Nevěříte tomu? Zmiňme si několik vlastností, které žena zkrátka nezmění, pokud nemá kouzelnou hůlku.  

Vztahy s rodinou 

Vadí vám, že má přítel opravdu velmi intimní vztah se svou maminkou nebo otcem? Má váš partner velmi silný vztah se svou rodinou, což vám někdy může rapidně pozměnit plány? Pokud to tak opravdu je, s tím nic neuděláte. Vztahy s rodinou se budovaly od jeho narození a nelze je přetavit podle vaší libosti, bohužel.  

Koníčky 

Co taktéž nezměníte, tak jsou koníčky, které partner vykonává. S fotbalem, který hrává od nepaměti, se jen tak nerozloučí, to po něm ani chtít nemůžete. Navíc koníčky jsou pro každého člověka důležité, určitě byste ani vy nechtěli, aby vám partner mluvil do oblíbeného nakupování nebo do sportu, který vykonáváte, respektive aby se vám ho dokonce snažil rozmlouvat či zprotivit.  

Náboženství 

Co na příteli taktéž nezměníte, je jeho víra, ve které je obvykle vychováván už od malička. Žádný člověk nemůže po druhém člověku chtít, aby se z něj stal křesťan, pakliže v boha nevěří. Stejně tak nikdo nesmí chtít, aby se po letech někdo stal ateistou, pakliže po celý svůj život věří v něco nadpřirozené, v něco víc. 

Plánování 

Má vaše drahá polovička tendenci neustále něco plánovat? Opět je to něco, co nelze přetavit lusknutím prstů. Možná to vnímáte jako vadu na kráse, na druhou stranu není takové plánování vždycky na škodu.  

You may also like...