Balení k vodě

Jak se sbalit k vodě

Jelikož nás sluníčko v těchto dnech neopouští, je načase vyrazit k vodě. Trávit čas u vody není dovolená v tom pravém slova smyslu. Je to spíše jednodenní či dvoudenní výlet, na kterém si budete užívat osvěžení v podobě studené vody, která bude vaším nejlepším přítelem v horkých letních dnech, kdy na vás sluníčko svítí ze všech stran. Pokud patříte k lidem, kteří nikdy nevědí, co s sebou, poradíme vám.

Jak jsme zmínili, trávit čas u vody je někdy to nejlepší, co můžete udělat. Na chvilku se vytratíte z toho rychle ubíhajícího světa, na chvilku zapomenete na všechny starosti a strasti, které vás tíží. Aby vám však u vody nic nechybělo a nemuseli jste se pro něco zbytečně vracet, doporučujeme vám řídit se našimi pokyny.

Seznam toho, co si musíte vzít k vodě

  • plavky
  • osuška
  • deka
  • opalovací krém
  • pokrývka hlavy
  • peníze

Peníze a opalovací krém jsou samozřejmosti, na které se nezapomíná. Většinou se nezapomíná ani na deku. Na co se však zapomíná pravidelně, tak je pokrývka hlavy. Především v horkých letních dnech si musíte svou hlavu chránit, i když jste u vody a i když ji máte namočenou. Je důležité mít hlavu pokrytou, bez toho to zkrátka nejde.

Pokud nechcete vypadat směšně, ale naopak stylově, pořiďte si zejména slaměný klobouk, který je opět v módě. Nezáleží na tom, jestli je to klobouk drobný nebo naopak prostorný. Důležité je, aby byl slaměný.

Co se týče plavek, letošními hity jsou jednodílné plavky oranžové či podobné barvy. Letošní móda se inspirovala seriálem „Pobřežní hlídka“, tudíž zde se můžete inspirovat. Pokud však nejste milovnicí jednodílných plavek, doporučujeme sáhnout především o dvoudílných, ale volánkových plavkách. I když se každý rok tvrdí, že plavky by měly být barevné, letos to neplatí. Letos jsou povoleny i černé plavky, a to konkrétně takové, které mají vrchní díl plný volánků.

You may also like...