Triky, jak s pomocí oblečení omládnout o pár let

Triky, jak s pomocí oblečení omládnout o pár let

Stárnutí je nezastavitelný proces, se kterým se zkrátka musíme vyrovnat. Protože pokud ho nepřijmeme, dojde k jednomu nemilému bodu – vrásky se nám na tváři začnou ještě rychleji rozmnožovat. Proto se naučte nosit přibývající jemné linie linoucí se obličejem s grácií a požádejte o pomoc oblečení – to vám totiž pomůže docílit toho, že o pár let omládnete. 

Jaké nosit barvy? 

Samotnou kategorií jsou barvy. Člověk se ptá, jaké barvy nosit, když je starší a většinou sklouzne k jednomu odstínu, a sice k černé. Vždyť černá zeštíhluje, říká si. Jenže také je pravdou, že černá přidává léta. Vhodnější jsou světlejší odstíny, které tolik nezvýrazňují vrásky.  

Konkrétně sáhněte po neutrální béžové nebo podobě krémové. Kávová je také sázkou na jistotu. Společně s černým odstínem omládnete o pár let. 

Jakou délku rukávů volit? 

Když člověk začne stárnout, z těla se začne vytrácet také kolagen. A tato látka je nepostradatelná z toho důvodu, že stojí za pružností a elasticitou pokožky. Její úbytek evidujeme například na rukou, které začínají uvadat a povadat. A aby právě tento prvek nebyl tím, co prozradí váš skutečný věk, doporučujeme tříčtvrteční rukáv.  

Právě délka rukávů rozhodne, jestli budou ruce tím, co váš věk prozradí okolí či nikoliv. Důležité je zahalit především problematické partie v okolí podpaží a ramen, kde bývá kůže nejvíce svěšená. 

Můžu nosit džíny? 

Mezi lidmi kraluje špatná domněnka říkající, že ženy staršího věku nemohou nosit džíny. Jenže právě tyto dámy si džíny dovolit mohou, jen tedy ne neforemné kalhoty, které člověku nesedí a spíše naopak přidávají pár kil navíc.  

Daleko lepší jsou kalhoty s příměsí elestanu, které tělo obepínají a zajišťují neskonalé pohodlí. I ženy se silnější postavou se v nich budou cítit opravdu komfortně.  

A co upnuté topy? 

Volné hábity nebo halenky nejsou nutností. To samozřejmě neznamená, že by se vaše pozornost měla upínat pouze na upnuté modely. Ideální je zlatá střední cesta, která vám dodá potřebné sebevědomí a neubere na něm. 

You may also like...