šatník

Protřiďte šatník a naplňte peněženku!

Letní měsíce vyžadují spoustu investic. Ty se zdají být nenápadné, ale vaše peněženka je může velmi brzy pocítit. Jedná se o zmrzliny a ledové kávy s kamarádkou, maso na grilování a nové plavky. K těm nákladnějším patří výdaje spojené s cestováním a dovolenou. Určitě by vám pomohla menší finanční injekce, která by ve výsledku pokryla alespoň část výdajů. Nemáte čas na brigády? Nevadí.

Otevřete šatní skříň a pohleďte na samé dno jednotlivých poliček…. Právě zde leží dlouho nenošené modely, které už s největší pravděpodobností oblékat nebudete. Jejich prodejem můžete uvolnit místo novým kouskům a trochu nakrmit peněženku.

Co je vhodné k prodeji

Nejprve je důležité zjistit, zda je nepotřebné oblečení vhodné pro prodej. Pečlivě je prohlédněte. Zjistěte, zda se někde nepárají švy, nebo není mastný flek. Oblečení, které již není v dobrém stavu, se prodává složitě.  Dobrý stav hadříků je klíčový také pro určení ceny.

Snadno a rychle

Poté co vyberete oblečení k prodeji, je čas jej nabídnout. Aby si vaší nabídky všimlo co nejvíce potencionálních zákazníků je důležité je umístit na více serverů zprostředkovávajících nákup a prodej zboží tohoto typu.

Velmi známý je server www.bazos.cz, kde jednoduše přidáte inzerát s fotografií vašeho nabízeného oblečení, a připojíte popis, kde uvedete informace o stavu, stáří, cenně a způsobu úhrady daného modelu. Do inzerátu dále připíšete telefonní číslo či mailovou adresu, aby vás zájemci mohli snadno kontaktovat.

Další ještě jednodušší možností je prodej přes aplikaci s názvem Letgo, která je volně ke stažení do mobilních telefonů. Získat jí můžete z Google Play nebo z Appstore. Nabízené oblečení vyfotíte, doplníte o krátký popisek a po odeslání bude automaticky nabízeno všem přihlášeným uživatelům, přednostně z vašeho okolí.

Nezbývá než popřát hodně štěstí při prodeji.

You may also like...