Jak schovat zimní oblečení

Praktické rady, jak co nejlépe uložit zimní oblečení

I když to za okny nevypadá, za nedlouho opět nastane čas balení teplého zimního oblečení, které doufejme, nebudeme dlouho potřebovat. Jak uložit mnohdy neforemné oblečení do skříní? Spousta z nás prostě zimní oblečení vezme a nahází jej do krabic či pytlů. Tento způsob však pro naše svršky není úplně šetrný.

Začněme botami. Nejlépe je zimním botám buď v originálních krabicích, případně v suchém botníku. Ti, kteří jsou na své boty pyšní a rádi je ukazují, mohou zvolit prosklený botník, kde mohou mít boty jako na výstavě. Možností je také svázat boty k sobě a pověsit na háček, abyste ušetřili místo.

Jedním z velmi kreativních nápadů, jak uložit oblečení, je použít průhledné krabice a nádoby. Okamžitě totiž vidíte, jestli je hledaná věc uvnitř, či jestli vůbec máte správnou krabici. Věci potom zaberou mnohem méně místa než třeba v zásuvkách.

Na dražší oblečení nejsou vhodné vakuové pytle, ze kterých vysajete vzduch, protože oblečení nemůže dýchat.

Většina z nás řeší otázku, zda oblečení věšet nebo skládat. U běžného oblečení je to vcelku jedno. Pozor bychom si ale měli dát u přírodních materiálů, jako je len či vlna. Ty se totiž při dlouhodobém visení mohou nepříjemně vytáhnout.

You may also like...