Dlouhé sukně

Maxi sukně je to, co léto chce!

Šaty, sukně to je to, co k létu neodmyslitelně patří. Ne každá z nás si ale může dovolit sexy krátkou sukénku. Co si budeme nalhávat, někoho trápí celulitida, křečové žíly či máte jiný důvod, proč jsou krátké sukně pro vás tabu.

A tak se zahalujete i v horkých letních dnech do kalhot. Ale to je obrovská chyba, protože letos jsou IN krásné dlouhé sukně. Ty schovají co je třeba a vy si užijete léta, jak se patří. Pokud se rozhodnete nějakou takovou sukni pořídit, určitě neuděláte chybu, protože ty jen tak z módy nevyjdou a navíc je můžete nosit i už začátkem jara.

Každá z nás by proto alespoň jednu doma mít měla. Můžete vybírat z mnoha střihů, barev a vzorů. Je třeba sáhnout po takové, ve které se budete nejlépe cítit a které bude lichotit vaší postavě. Někdo vsadí na rozevlátou volnost jiný na sexy upnutou sukni ozdobenou rafinovaným rozparkem. Výběr je jen na vás.

Rady ve výběru

Není dlouhá sukně jako dlouhá sukně. I zde je třeba se řídit pár pravidly, aby sedla přesně pro tebe. Pokud máš krátké nohy, sáhni po sukni do pasu, ta ti nohy opticky prodlouží. Také menší podpatek ti přidá na délce.

Zda tě trápí větší zadeček a stehna je třeba zvolit sukni takovou, která bude v bocích užší a postupně se bude rozšiřovat.

Pokud máš postavičku jako proutek, nemáš co řešit a ber tu, ve které je ti nejlépe.

Vzor na sukni letos musí prostě být květinový, ten je prostě letní a moderní.

You may also like...