Omlazení pleti s moderními technikami

Jak se zpomaluje čas s moderními metodami pro omlazení pleti?

Snad každou ženu dříve či později začne trápit stárnutí pleti a tvorba vrásek. Jde o naprosto přirozený proces, ale výsledek nemusí působit vyloženě esteticky. Vědci naštěstí objevili několik moderních metod, které dokážou zpomalit čas a uchovat krásu po delší dobu. O co se jedná?

Neinvazivní lifting

Při touze po krásně hladké pokožce se můžete úplně vyhnout invazivnímu zákroku. Existuje hloubkově působící technologie neinvazivního liftingu Thermage®, který napomáhá vyhlazení vrásek a pozvednutí kontur obličeje. Funguje na radiofrekvenčních vlnách pronikajících až do spodních vrstev kůže. Metoda nijak nenarušuje soudržnost kůže, takže není nutná žádná rekonvalescence a režimová opatření. Efekt ošetření je značný, ale nastupuje postupně po dobu přibližně 6 měsíců.

Podobnou metodou je Ultraformer III fungující na bázi ultrazvukového vlnění. Působením dochází ke stimulaci pojivové tkáně v kůži a produkci kolagenu. To vede k přirozeně vypadajícímu a trvajícímu liftingovému efektu.

Modelování kontur obličeje

Další variantou, jak si trochu pomoci při boji s neúprosným stárnutím, je tvarování kontur obličeje pomocí dermálních výplní. Jde o vnesení látky založené na kyselině hyaluronové s cílem vyhlazení vrásek a zpětnému zvýraznění kontur. Pokožka se po aplikaci přirozeně napíná a získává svěžejší vzhled. Ošetření se provádí pod lokální anestezií, takže se nejedná o nic bolestivého. Metoda se dá využít nejenom pro modelaci obličeje, ale také například pro tvarování a zvětšování rtů.

Vyberte si kvalitní kliniku

Pro maximální účinnost dané metody je důležitá certifikovaná kvalita a správně vyškolený personál. Dobrý pocit během návštěvy ovlivňuje i zařízení kliniky. S výběrem si proto dejte záležet a dejte na reference předchozích klientů.  Pro představu nahlédněte do referencí kliniky Mediestetik, která se kromě estetické dermatologie zabývá také stomatologií.

You may also like...