Letošní módní trendy aneb co dělat, když vám sukně nestačí

Blížící se jaro znamená pro nás ženy jasný signál k tomu svléknout nepohodlné medvědovité péřové zimní bundy, zout sněhulovité body a konečně si obléci něco šik a moderního, v čem s chutí přivítáte jaro. Proto asi každou ženu budou zajímat módní trendy, které letos letí, aby věděla, co si obléci a být „in“.

 

Letí minikabelky

Jestliže milujete kabelky, stane se pro vás nadcházející sezóna doslova rájem. Ustupuje se totiž od sice velmi praktických, ale tak trochu neforemných velekabel, do nichž kromě všech dámských nezbytností s klidem poskládáte i nákup. Naopak. Letos návrháři přejí spíše minikabelkám, které doplní outfit. V kurzu jsou prostě miniatury kufříků a jiných kousků. Co na tom, že se toho do nich moc nevejde, hlavně, že budete šik. Když si budete vykračovat s minikabelkou v pastelovém odstínu, všichni vám budou závidět. A zapomeňte na decentní modely. Nebojte se výrazné podoby, třeba zdobení výšivkami, bižuterií, kamínky, pírky. Zkrátka kreativitě a zdobnosti se meze nekladou.

 

V botách probíhá návrat k bílé

Váháte ráno před otevřenou skříní, jestli si vzít na sebe sukni nebo ne? Tak teď máte vyhráno. Nestačí-li vám sukně, vezměte si k ní i kalhoty. Ano, čtete dobře. Když si na sebe vezmete obojí, nikdo vám nic nevytkne, naopak na vás všichni budou uznale koukat. Prostě kombinace obojího aktuálně letí. Můžete si směle dovolit obléknout šaty přes kalhoty. Samozřejmě to ale v žádném případě neznamená, že zkombinujete k sobě to, co vám jako první přijde do ruky. Právě v těchto okamžicích se pozná, jaký máte vkus. Takže kombinujte elegantně a obezřele. A co nového na nohy? Možná si vzpomenete, že v minulé sezóně spousta dam obouvala bílé tenisky. Návrat k bílé se koná i letos a nemusí se nutně týkat jenom tenisek. Pořiďte si třeba i bílé sandálky, elegantní lodičky nebo letní pantofle. Fantazii se meze nekladou.

 

Zdroj: zeny.cz

You may also like...