Jak nosit džínovou bundu?

Jak nosit džínovou bundu? 

Džínová bunda patří k evergreenům módního průmyslu. Nosila se ve zlatých devadesátkách, nosí se i v současné době, a to stále s obrovskou oblibou. Pokud vám v šatníku chybí tento nestárnoucí kousek, je načase si ho ulovit. Možná však nad tím stále ještě uvažujete, protože si nejste jistí tím, jak džínovou bundu vlastně nosit, případně s čím ji kombinovat. A s tím vám poradíme! Kombinace denimového kousku je totiž snazší, než si myslíte. 

K sukni nebo k šatům 

O džínové bundě lze dnes konstatovat, že mluvíme o takové klasice, která je dnes k dostání v mnoha moderních podobách. I proto se vyplatí investovat do nových modelů, které se od těch, co nám dřímají na půdě, značně liší.  

Ať už vám nakonec učaruje bunda po mamince, nebo si koupíte zbrusu nový hit, co ho třeba zkombinovat se sukní nebo šaty? K tomu přidejte bílé tenisky, k sukni případně jednobarevné tričko a máte outfit jako lusk. 

Denim k denimu sedá 

Zejména módní stylisté a návrháři si velice oblíbili kombinovat dva stejné materiály k sobě, a to dokonce ve stejném barevném odstínu. A my jsme ze spojení také naprosto odvaření! Denim k denimu sedá, proto se nebojte kombinovat džínové kousky s dalšími džínovými prvky.  

Například krátká džínová bunda se hodí k úzkým kalhotám stejného odstínu, oversized model se nebojte kombinovat s takzvanými mom jeans, které jsou hitem posledních měsíců. 

Zdobené bundy k elegantním kalhotám 

Nikde se však nepíše, že musíte kombinovat džínovou bundu pouze s neformálními kousky oblečení. Naopak, móda je v současné době poněkud shovívavá a dává člověku možnost volby. Proto pokud vám v šatníku dřímají zdobenější kousky, nebojte se je zkombinovat třeba k elegantním kalhotám, ke kterým půjdou naprosto dokonale.  

A co poté na nohy? Podpatky, elegantní mokasíny, nebo elegantnější podoby čistě bílých tenisek jsou vždycky skvělou volbou. 

You may also like...