festival

V čem vyrazit na festival?

Léto je ve znamení hudebních festivalů. Mezi ty nejznámější v České republice patří ColoursofOstrava, Mastersof rock, Rock forpeople nebo České hrady.  Ročně přilákají davy návštěvníků. Červencová nabídka byla bohatá, ale také srpen má co nabídnout!!! Také patříte k hudebním nadšencům, kteří vyráží za hudebním prožitkem? Pak se nezapomeňte pořádně vyparádit.

Buďte kreativní a odvažte se

Festivaly přímo vybízí k uvolněnosti a spontánnosti. Odvažte se tedy a ukažte svou kreativní stránku. Máte jedinečnou možnost být sama sebou, vykročit ze stereotypu a ukázat své uvolněné já.

Hudební tematika 

Nebojte se dát najevo, co se vám líbí. Máte ve svém šatníku tričko s kapelou, kterou jste si na festival přijela poslechnout? Pak jej určitě nenechejte doma. Chybu určitě neuděláte ani s jinými modely a doplňky vyjadřujícími vaši lásku k hudbě nebo konkrétnímu žánru, interpretovi.

Oblečení a další doplňky s motivem vašeho oblíbeného interpreta, který na festivalu zahraje, můžete zakoupit také přímo v areálech, kde se festivaly konají. Hoďte tedy do kapsy pár stovek navíc a udělejte si radost!

Myslete na pohodlí

Očekáváte deštivé počasí? Mokro v botách by mohlo způsobit nepříjemné nachlazení a zkazit vám zážitek z koncertů.  Nebojte se tedy nazout holinky. Ty vás ochrání před mokrýma nohama a navíc mohou být stylovým doplňkem vašeho outfitu, jsou-li jednobarevné, můžete je ozdobit dle svého. Deštníky jsou na festivalu velmi nepraktické, oblečte tedy plášťenku nebo nepromokavou bundu.

Pokud naopak očekáváte tropická vedra, nezapomeňte na klobouky a sluneční brýle, kterými můžete opět vyladit svůj festivalový look.

Ať už se budete oddávat rockovým baladám nebo melodickému popu, pořádně si festival vychutnejte, uvolněte se a propadněte kouzlu jedinečnosti festivalové módy.

You may also like...