Barevne ponozky

Barevné ponožky? Ty jsou nejlepší!

Plesová sezona se pomalu, ale jistě blíží ke svému konci. Jistě jste si dobře zaplesali a popovídali se svými známými, ale i s neznámými. Určitě jste také protancovali své střevíčky a polobotky. Plesů přeci opět bylo habaděj a neužít si je, to by byl hotový hřích. Ovšem ještě nějaký ten ples vás může čekat. Pokud tomu tak doopravdy je, měli byste zvážit, co si na sebe oblečete. Přece jen se jedná o jeden z posledních plesů této sezony a lidé si vás musí zapamatovat se vší grácií. Klebety lidí se totiž navíc nesou ještě ve zlém duchu ještě další dva měsíce. Abyste se vyvarovali negativním řečem, které by o vás putovaly, zkuste si pořídit nové šaty nebo obleky.

Ženy jistě zvolí upnutou róbu s výstřihem na zádech, která dostatečně podtrhne jejich křivky. Dále se jistě zaměří na vhodné lodičky a kabelku. Především kabelka bývá velkým dilematem, protože málokdy narazíme na nějakou, jež by vyhovovala tak, jak si představujeme.

Pánové mají relativně lehčí rozhodování. Móda totiž v otázce mužů a plesů mluví jasně – vedou pouze modré obleky, hnědé polobotky a hnědý pásek. Samozřejmě zapomeňte na obyčejné pestrobarevné košile – vsaďte na kvalitní bílou košili, která v sobě skrývá věčnou eleganci a přitažlivost.

Nyní se ale velmi moderním stal kousek, který spoustu mužů neřešil. Vždy nad touto věcí jen mávly rukou a vzali si první, které viděli. Jenže nyní je taková ledabylost chybná. Vybírat s pečlivostí musíte i ponožky. Zejména ty, které jdou do polobotek. Nevolte obyčejné bílé nebo černé barvy. Naopak zvolte barevné, a sice například puntíkové či jinak vzorované. Pokud máte doma například červené ponožky, jednoznačně sáhněte po těchto! Nebojte, nebude se jednat o krok vedle, naopak díky němu budete excelovat a lidé si vás vryjí do paměti jako muže, jež se umí perfektně obléknout!

You may also like...