Netradiční benefity

Znáte tyto netradiční benefity?

V současné době se v České republice nachází dostatek volných pracovních pozic. Je nedostatek zaměstnanců a zaměstnavatelé sahají po každé schopné ruce. Jenže aby své nové zaměstnance našli, musí jim nabídnout něco, co nikde jinde nenabízejí. Velkou roli hraje samozřejmě výše platu, ale taky je třeba nabídnout i jisté benefity, které taky hrají velkou roli v rozhodování se. K těm nejžádanějším benefitům dnešní doby se řadí hlavně práce z domova, zapůjčení automobilu nebo značkové elektroniky či třináctý nebo čtrnáctý plat. Kromě toho se stále oblíbenějšími stávají i netradiční benefity, které málokdo zná.

Takových netradičních benefitů je hned několik. Jsou tak netradiční, že by vás ani nenapadlo si o ně zažádat, protože si myslíte, že takové benefity vlastně ani neexistují. Díky tomuto článku však budete chytřejší.

Jaké benefity se řadí k těm netradičním?

Málokdo by řekl, že si můžeme zažádat o benefit v podobě pojištění domácích zvířat. Určitě jste o tomto benefitu ještě neslyšeli nebo ano? K těm dalším netradičním benefitům se řadí například masáže přímo na kancelářské židli či třeba právní služby se slevou nebo třeba tým trenérů, který vás bude trénovat rovnou ve firmě ve vaší pracovní době.

Tyto benefity se staly populární hlavně ve světě, ale už se ve velké míře dostávají i k nám do České republiky. Jsou zajímavé, jsou neotřelé a lidé je kupodivu potřebují. Člověk by řekl, že bude rozhodovat výše platu, ale tyto netradiční benefity jsou mnohem lákavější.

Pojďme si jednotlivé benefity dopodrobna rozebrat

Možná si pod benefitem „pojištění domácích zvířat“ neumíte představit, co to vlastně je. Pojďme si konkrétně tento benefit trochu rozebrat. Tento benefit se nejčastěji vyskytuje ve Spojených státech amerických. Toto pojištění zahrnuje například proplacení neočekávané a velice drahé operace, které se v Americe dělají běžně. Kromě toho toto pojištění nabízí i finanční podporu v době, kdy mazlíček onemocní rakovinou nebo jiným podobným dost nákladným onemocněním.

You may also like...