Co si obléknout v létě do práce?

Co si obléknout v létě do práce?

I když bychom během horkých letních dnů zůstali raději doma, peníze nám z nebe nespadnou, musíme si je vydělat. Proto se musíme každé všední ráno kousnout a jít do práce, peníze k životu zkrátka potřebujeme. Pokud ale patříte k lidem, kteří se rozhodně nechtějí potit v práci v nepohodlném oblečení, možná přemýšlíte nad tím, co si na sebe obléknout. Dilema však už neřešte, poradíme vám s tím.  

Elegantní overaly i do kanceláří 

Máte stanovený ve své práci takzvaný dress code, který musíte dodržovat? Pravděpodobně máte stanovené, že musíte nosit elegantní kousky. Nikde se však nepíše, že elegantní kousky nemohou být pohodlné. Vezměme si například takové overaly, které jsou velice příjemné a opravdu pohodlné. Dnes existují overaly volnějších střihů, upnutějších střihů, overaly krátké i dlouhé. Zkrátka si z nich jistě vyberete ten, v němž se budete cítit dobře a který se bude hodit do vašeho zaměstnání. Doplňte ho pak hodinkami nebo kabelkou přes rameno.  

Espadrilky pro bezbolestné chození 

Do práce nemusíte chodit jenom v podpatcích, opět se to nikde nepíše. Vzdejte se tedy nepříjemného a bolestivého chození, vyměňte lodičky na ostrých podpatcích za pohodlné espadrilky, které jsou pohodlné, leč jsou elegantnější než obyčejné nazouváky.  

I v kraťasech se dá jít do práce 

Jste spíše milovníkem šortek? I v nich můžete chodit do práce. Dnes jsou k dostání šortky v různých střizích, stačí si jenom vybrat. Doporučujeme takové, které nejsou vyrobené z džínoviny, ale které jsou spíše z přírodních materiálů, v nichž se člověk tak nepotí a v nichž je člověku opravdu dobře. Když se bude jednat o šortky se zavazováním v pase, skvěle. Takové šortky doplňte drobnou kabelkou přes rameno a krajkovým, volným topem.  

Plisovaná sukně jako pohodlná elegance 

Do práce můžete nosit i takzvanou plisovanou sukni, která je opravdu velmi pohodlná a vkusná. Snadno ji zkombinujete s barevným topem a s výraznými náušnicemi, které budou sedět vašemu tvaru obličeje.  

You may also like...