Babské rady pro zdraví, které jsou účinnější než drahé léky z lékárny

Babské rady pro zdraví, které jsou účinnější než drahé léky z lékárny

Trápí vás pálení žáhy z úst nebo podobné zdravotní nepříjemnosti? Mnozí lékaři vás pošlou do lékárny pro nějaké prášky nebo podobné farmaceutické výrobky, dokonce i v mnoha diskuzích na internetu se dočtete o tom, že nejlepší je zamířit do lékárny a najít si na zdravotní potíž nějakou chemikálii. Jenže ti, kteří do sebe nechtějí “cpát” prášky nebo podobné farmaceutické produkty, by raději zkusili nějakou osvědčenou babskou radu, která pomůže.  

Babské rady nejsou sice vždycky ideální a ne vždycky pomohou, za zkoušku to ale stojí. Většinou nejsou rady nijak finančně nákladné, mnohdy ale pomáhají více než léky či kapky a sirupy z lékáren.  

Babské rady proti celulitidě 

Má ji takřka každá žena – některé si to ale nepřiznají, jiní chodí na její odstranění, jen málokterá žena si to přizná. Celulitida je sice strašák mnoha žen, na druhou stranu je to společník, se kterým se ženy naučí žít. Ovšem nejdříve s ní trochu bojují! Snaží se s ní bojovat hlavně peelingem nebo doporučovanými mastičkami a krémy. Ale ne všechny zaručeně pomáhají. Pomoct ale může babská rada.  

Stačí, když si vytvoříte pastu ze soli a z jílu. Touto směsí si natřete problematické partie těla a poté je zahříváte. Doporučujeme po natření zabalit nohy do fólie, dojde k lepšímu zahřátí. Nechte působit tak hodinu, poté směs smyjte. Kúru je možné opakovat i několikrát do měsíce.  

Babské rady proti pálení žáhy 

Když něco nevhodného sníme, může se stát, že nás po daném pokrmu začne pálit žáha. Je to velice nepříjemné, ale na druhou stranu to není nic, s čím by se nedalo něco udělat. Existuje dokonce hned několik babských rad, které uleví od pálení žáhy.  

Pomoct může třeba vypití sklenky vlažné vody nebo také vypití sklenky vlažného mléka. Také vám uleví najemno nastrouhaná mrkev, kterou sníte, či konzumace malého kousku syrové brambory. Pomoct může i troška klasické sody.  

You may also like...