Batoh do letadla

Jak vybrat batoh do letadla na víkend?

Chcete cestovat pohodlně, bez stresu a mít všechny Vaše důležité věci pěkně pohromadě? Batohy, stejně tak jako např. sportovní tašky či kufry, patří k oblíbeným cestovním zavazadlům, které bez problémů schovají vše důležité a potřebné – od vašich klíčů, přes důležité dokumenty, až po nepostradatelný notebook.

I při své malé rozloze oproti ostatním kontinentům nabízí Evropa pestrou paletu různorodých zážitků. Od historických měst s prastarými památkami, přes kulturní vyžití až po přírodní skvosty a odlehlá místa se svébytným geniem loci. Pokud vyrážíte za poznáním evropského dědictví, načerpejte inspiraci, jak vybrat a sbalit batoh na prodloužený víkend! Nabídka nízkonákladových společností na letenky po Evropě je v poslední době neodolatelná, a poznávat nové evropské metropole proto vyráží stále více lidí. Proč taky ne, ceny jsou doslova „za hubičku“. Podmínkou nízké ceny letenky je však často pouze příruční zavazadlo, velký kufr se totiž může až o tisícikoruny prodražit. Ideálním zavazadlem pro několikadenní výlet po Evropě je bezesporu batoh. Jednak se po letištních halách nosí daleko pohodlněji než kufr či cestovní taška, za druhé vám taky poslouží během výletů přímo na místě. Výběr takového parťáka na cesty je především otázkou vkusu, pár základních parametrů by však splňovat měl:

  • Velikost
  • Dostatek úložných prostor
  • Pohodlné nošení

Nezapomeňte, že na víkend stačí skutečně jen pár kousků oblečení a jedny boty. Základem je obléct vše neskladné na sebe – bundu, kabát a podobně objemné oblečení především. Volte oblečení, které k sobě snadno sladíte, vybírejte univerzální barvy a střihy.

You may also like...