šatníku naprostý originál

Toužíte mít v šatníku naprostý originál? Zkuste vlastní výšivku

Džínová móda patří mezi nestárnoucí klasiku. Co na tom, že kdysi byly džíny poprvé ušity a užity jako pracovní oblečení? Osvědčily se a postupně doslova zamořily celou planetu. Podlehli jim mladí i staří lidé. Spousta lidí měla a má ve svém šatníku alespoň jeden džínový kousek. Samozřejmě džíny upoutaly i módní návrháře. Snaží se je nějak ozvláštnit a oživit a jednou z možností jsou i výšivky.

 

Ozdobená bunda

Proto se na džínách začaly objevovat různé výšivky. Pro romantické dívky květiny různých barev, pro milovnice přírody, třeba hlavy zvířat. Průmyslové vyšívání je hezké, splní svůj účel. Odliší vás od masy ostatních, které mají podobné kalhoty. Vy se budete zaručeně lišit. Obrázek na bundě nebo kalhotách vás torpéduje o třídu výš. Jenže možná vás časem omrzí i tohle, když na ulici potkáte dívku či ženu, která bude mít stejnou džínovou bundu se stejnou výšivkou. Co teď? Můžete si zkusit pořídit nějaký ručně dělaný kousek, kde bude třeba originální výšivka dělaná jen a jen pro vás. Možná ji udělá nějaký šikula na zakázku, nebo si koupíte v butiku přímo bundu s originálním a jedinečným motivem. Budete vlastnit kousek, který nikdo jiný nemá.

 

Vezměte do ruky jehlu a nit

V současnosti vládne světu trend, který se zaměřuje právě na rukodělné věci, vintage kousky, prostě nadčasovou a poctivě udělanou práci, řemeslo, které se dědí z generace na generaci. Právě proto, že návrat k tradicím a jejich produktům je na pořadu dne, rozšiřuje se vyšívání, a to nejenom na džínovém materiálu, i když právě denim dává vyšívaným motivům jedinečnou možnost vyniknout. Módní návrháři také na svých dílech nešetří výšivkami. Obzvlášť trendy jsou výšivky na tužších materiálech, ale i na pletenině. Zkuste vyšít něco romantického třeba na khaki zelenou košili. Z volnočasového oblečení tak rázem uděláte kousek, který se dá vzít i do společnosti jako originální součást outfitu. Pokud se chcete svézt na módní vlně vyšívání, neváhejte a objednejte si bavlnky. Vyšijete si motiv, který vám ostatní budou závidět.

You may also like...