Jak zvětšit malá prsa?

Jak zvětšit malá prsa?

Malá prsa jsou nejčastějším důvodem, proč ženy vyhledávají kliniku plastické chirurgie. Augmentace prsou je zákrok, při kterém se do ňader vkládá implantát, čímž se nejen zvětší jejich velkost, ale také zlepší tvar. Lze ji spojit s modelací, která má za cíl prsa pozvednout a vytvarovat. Jedná se o trvalé řešení, které často vyhledávají ženy po porodu nebo ty, které rychle zhubly.

Jak se oblékat?

Jsou ale i dočasná řešení. Drobná prsa lze opticky zvětšit vhodně zvolenými doplňky a oblečením. Ideální jsou topy s volánky v oblasti výstřihu. Díky vrstvení látky nebude znát skutečná velikost ňader. Pokud volánky nejsou nic pro vás, zkuste jakékoliv jiné vrstvení látek – čím víc látky na sobě budete mít, tím lépe.

Vyhýbejte se hlubokým výstřihům, které na malá prsa jen upozorňují. Vhodné jsou naopak lodičkové výstřihy, které obtáhnou celý hrudník. Nezapomeňte na dobře padnoucí podprsenku. Pokud se přeci jen rozhodnete pro hlubší výstřih, vezměte make-up a pomocí něj prsa konturujte.

Držte se pravidla, že svislé pruhy prodlužují, vodorovné rozšiřují. Toho můžete využít ve svůj prospěch – pokud bude mít svršek v oblasti dekoltu vodorovné pruhy, opticky ho rozšíříte. Toto řešení je ale vhodné jen pro opravdu štíhlé ženy.

Do práce či na formální události si můžete vzít jednobarevnou vestičku, kterou zapnete těsně pod ňadry. Pokud máte štíhlou postavu, na party zase zkuste crop top, který rovněž prsa zvětší.

A co barvy?

Co se týče barev, vrchní část oděvu by měla být v odstínech bílé, žluté, šedé, pudrové a podobně. Světlé barvy totiž přidávají na objemu. Slušet vám budou i velké květinové vzory. Spodní část oděvu by naopak měla být tmavší a méně výrazná.

Nebojte se doplňků, a to ani těch výrazných. Noste několik řetízků najednou v různých délkách, klidně i s masivními přívěšky. Kombinujte stříbrnou a zlatou barvu.

Kolik plastických operací prsou se provádí v USA?

Podle statistik Americké společnosti plastických chirurgů (ASPS) se v roce 2020 v USA provedlo celkem 284 882 plastických operací prsou. To zahrnovalo augmentaci prsou (zvětšení prsou), mastopexii (zvedání prsou) a redukci prsou. 

Augmentace prsou byla nejčastější procedurou a zahrnovala 193 073 operací. Mastopexie byla druhá nejčastější s 89 988 operacemi, zatímco redukce prsou byla provedena v 1,7 % případů (1 821 operací). Tyto statistiky jsou výsledkem průzkumu ASPS, který zahrnoval 97 % plastických chirurgů v USA.

You may also like...