Plisované sukně

Co je zpět a vám to nesmí chybět? Plisované sukně!

Chcete zazářit v sukni, ale stále nemůžete najít tu pravou, neokoukanou? Tak je třeba vyrazit na nákup plisovaných sukní! Tuto sukni seženete v jakýchkoliv délkách či barvách. Myslete na to, že je léto a hodí se pastelové barvy. Tato sukně letos letí také v lesklé zlaté a stříbrné barvě. Tyto sukně unosí, jak ženy romantičky, tak i ženy co upřednostňují sportovnější styl.

S čím ji zkombinovat?

Tohle je na tomto kousku to nejlepší! Kombinovat lze snad s každým kouskem vašeho šatníku! Sukně vypadá skvěle jak k tričku, tak ke košili. Pokud je chladnější letní večer, nebojte se k sukni vzít sako či denimovou bundičku.  Pokud je délka sukně pod kolena je důležité si udržet siluetu postavy, proto volíme kratší sako. Zda jste štíhle postavy můžete si dovolit i delší svetr, který je volně přes sukni. Působíte uvolněným dojmem.

Obuv

Vhodná obuv k této sukni není pevně určená. Záleží zcela na vás a vašem vkusu či příležitosti, kde sukni chcete obléknout. K sukni vypadají skvěle tenisky, ty vytvoří dokonalý kontrast. Tato obuv je samozřejmě vhodná na neformální události. V létě k této sukni volíme sandály nebo také lodičky. Sukni lze také vynosit i v zimě a dokonale padne ke kozačkám i kotníkovým botám.

Koupí plisované sukně určitě neprohloupíte, pořídíte si kousek, který můžete nosit celý rok. Snadné využití má jak v létě, tak v zimně. Kombinovat lze jednoduše s lehkými topy, tak s kožíšky či teplejší bundou. V nabídce dnešních obchodů si tu svou najde snad každá žena, dáma, slečna! Cenová hranice je velice rozsálá. Tuto sukni můžete koupit za 299 kč, ale také se její cena může vyšplhat skoro k 8000 kč! Zde záleží na možnostech každého z nás.

You may also like...