Žárliví znamení zvěrokruhu

Díl třetí: Jestli patříte mezi žárlivce, prozradí znamení zvěrokruhu

Víte, že o vás to, že v jakém znamení jste se narodili, může prozradit skutečně hodně? Znamení například odtajní, jestli jste nevěrníkem nebo jestli jste naopak žárlivcem. Zaměřme se nyní na žárlivce, kteří mnohdy dohání některé jedince k nevěře, a to svým podezíravým chováním, jež lze trpět jenom krátkodobě. Pokud se tedy nechcete dostat do konfliktu nebo dokonce do vztahu s žárlivým člověkem, držte se našich tipů. Prozradíme vám, jaká znamení jsou mimořádně žárlivá a co je k tomu vlastně vede.

Berani jako vášniví žárlivci

Narodili jste se ve znamení beran? Pak o sobě jistě můžete říct, že jste mimořádně žárlivý tvor, který je bohužel mnohdy náladový. Díky tomuto se bohužel neubráníte žárlivosti, která je pro vztah velice nebezpečná, a to zejména tehdy, pokud je žárlivosti skutečně mnoho. Pokud jste se ve znamení beran nenarodili, ale patříte k lidem, kteří s beranem žijí, je třeba se připravit na skutečně obrovskou náladovou, emocionální dráhu, která bude naplňovat vaše každodenní životy.

Raci jako skrývači svých pocitů

O racích se obecně ví, že to jsou milovníci rodiny, že potřebují mít své rodinné zázemí, jinak jsou hluboce nešťastní. Co už se o nich ví málokdo, tak je to, že jsou to skrývači svých pocitů. Člověk by řekl, že raci nejsou žárliví tvorové, ale opak je kupodivu pravdou. Raci však mají obrovský um, a sice umí skrývat své pocity, a to dokonce i žárlivost, která se skrývá opravdu těžce. Raci od svých partnerů očekávají takovou lásku, jakou jim dávají oni sami. Dokud se tak nestane, budou žárlit a vzduch bude dlouhou dobu zaneřáděn negativními vlnami, které bude rak vysílat.

Lev jako nejvášnivější znamení

O lvech se ví, že jsou nejvášnivější. Lev je skutečně to nejvášnivější znamení z celého zvěrokruhu. Jelikož jsou hodně vášniví, očekávají od svých partnerů totéž, bohužel málokterý partner umí vášeň opětovat. Lvi žárlí i tehdy, kdy se pozornost dostává někomu jinému. Partneři lvů tedy musí být skutečně ostražití a opatrní, nesmí se byť jen podívat na jinou atraktivní bytost. Pokud by se partneři lvů věnovali nikomu jinému a stejně atraktivnímu, lvi mohou tak vybouchnout, že ztropí tu nejhorší žárlivou scénu jejich života.

You may also like...