Vyčerpaná pleť

Jak vyživit vyčerpanou pleť?

O naši pleť bychom se měli neustále starat. Přece jenom naše pleť je to, co zaujme na první pohled. Pokud máte pleť problematickou, určitě si na ni neustále patláte samé pleťové masky, neustále ji mastíte a odličujete. Jenže akné, ucpané póry nebo černé tečky velice často vznikají proto, že je vaše pleť vyčerpaná. Ze všeho nejdříve ji proto vyživte, třeba tak předejdete ostatním problémům.

Existuje mnoho způsobů, jak byste mohli vyživit vaši pleť. Každá žena doporučuje něco jiného, je třeba vyzkoušet všechno, pokud jste už nepřišli na to, co vám pleť perfektně vyživí. Přece jenom každá pleť je jiná, každé sedne něco naprosto jiného.

My vám přinášíme pár tipů, které se osvědčili.

Peeling

Pleť je taky část těla, je třeba o ni dbát. I ona si zaslouží pravidelnou masáž. Měli byste proto sáhnout po nějakém gelu nebo krému, který si budete pravidelně masírovat do pokožky. Peeling je skvělý pro odstranění odumřelých buněk a pro vyčistění pleti do hloubky. Abyste vybrali skvělý produkt, který dokonale pročistí pokožku, měli byste sáhnout po produktech s kávou, cukrem nebo s drcenými ořechy. Taky jsou skvělé produkty, v nichž jsou obsaženy oleje nebo jiné podobné ovocné složky.

Hydratace

Pleť nejlépe vyživíme tak, že ji hydratujeme. Naše pokožka je vysušená zejména v době léta, kdy jí zapomínáme dopřát potřebnou hydrataci. K nejlepším produktům, které byste neměli postrádat, patří hlavně kvalitní kosmetika v podobě hydratačních krémů, masek či sér, které zesvětlí pigmentové skvrny a hlavně omezí citlivost či zarudnutí pleti.

Mezoterapie

Když už nic nepomáhá, vždy pomůže mezoterapie. Jedná se o ošetření na dermatologických či laserových klinikách. Toto ošetření v sobě nese hloubkovou hydrataci pleti a provádí se pomocí tenkých jehliček, speciálních mezopistolí nebo kanylek, které však vůbec necítíte.

You may also like...