Zima na rtech

Už žádná zima na rtech! Víme, jak takové zimě předejít

Zima se pokaždé nese ve velice chladném duchu. Mnoho z nás právě proto nemá zimu v lásce. Nejen, že se je na vozovce velké náledí, ale taky se neustále potýkáme s nepříjemnými sněhovými břečkami, díky kterým máme mokro v botách. Kromě toho nás často skolí rýma nebo kašel či jiné trochu závažnější nemoci. Kolem rtů se nám objevují i nepříjemné opary či zimy, s nimiž mnohdy dlouho bojujeme. Abyste s nimi nemuseli bojovat, měli byste vědět, jak jim předcházet. A my vám poradíme!

Existuje samozřejmě mnoho možností, jak předcházet zimě na rtech. My vám přinášíme tipy, které jsou osvědčené a které stoprocentně fungují. Chce to jenom mít kvalitní balzámy, rtěnky a chce to pravidelně masírovat naše rty. Zima se pak ústům vyhne!

Balzám jako součást každé kabelky

Každá žena by měla mít v kabelce balzám, který bude první pomocí. Pokud budete mít pocit, že máte rty popraskané nebo příliš vysušené, měli byste ihned sáhnout po balzámu. Při koupi balzámu dávejte pozor na jeho složení. Kvalitní balzámy, které vám stoprocentně zaručí, že se vám zima na rtech vyhne, by měly obsazovat hlavně máslo či vosk. Kromě toho by v sobě měly mít i různé oleje, protože ty jsou známé tím, že pronikají do pokožky a vyživují ji.

Své rty masírujte

Možná vám to přijde směšné, ale skutečně byste měli své rty masírovat. Tvář i tělo potřebuje jistý peeling, dbát byste měli hlavně na peeling svých úst, protože pokožka kolem úst je mnohem tenčí než jinde na jiných částech těla a hlavně se mnohem rychleji odlupuje. Peeling tedy pravidelná masáž rtů by praskání a odlupování měla zabránit.

Když rtěnky, tak krémové

Ženy nosí ve svých kabelkách taky rtěnku. Pokud rtěnky milujete, měli byste sáhnout po třech krémových rtěnkách, protože právě ty jsou nejen dlouhotrvající, ale hlavně perfektně hydratují. Samozřejmě se před žádným nanášením rtěnky nesmí zapomenout na balzám, který patří pod rtěnku.

You may also like...