Plesové šaty

Vyber ty pravé „plesovky“

Období plesů je za dveřmi. Vybrat ty pravé šaty může dát pořádně zabrat. V potaz se musí brát mnoho faktorů, což mohou pochopit jen ženy. V dnešní době je půjčovné šatů mnohdy dražší než si pořídit si šaty nové a hlavně vlastní. Výhodou toho, pořídit si šaty koupí je to, že se můžete obléknout zase jindy. Je jasné, že žádná z nás nestojí mít na všechny plesy, které letos navštíví jen jedny šaty, ale co ty další sezóny? Móda v plesových šatech se až tak nemění.

Faktory ovlivňující výběr šatů

Důležité je, vybrat šaty, které padnou vaší postavě a podtrhnou přednosti a zakryjí naše malé nedostatky. Takže pokud máte úzký pas, ale široká stehna, zvolte dlouhé vypasované šaty. Takové šaty silná stehna zakryjí a dají vyniknout vašemu pasu.

Dlouhé šaty jsou na ples všeobecně báječnou volbou, jsou elegantní a přeci jenom není až tak moc příležitostí, kdy dlouhé večerní šaty obléknout.

Zda máte větší bříško, sáhněte po šatech korzetových. Tyto šaty vám bříško stáhnou, ale korzet utáhněte jen tak, aby vám to bylo příjemné, přeci jen nechcete ples protrpět, ale pořádně si ho užít.

Pokud vás trápí malé poprsí, vyhněte se obloukem šatům s hlubokým dekoltem. Zbytečně byste přitahovali pozornost na místo, s kterým nejste až tak spokojená.

Barva šatů je také dosti důležitá, musí vám v ní být dobře, ale také by měla sednout k vaší pleti a vlasům.

Nemusíte se obávat, jestli si s výběrem šatů nebudete vědět rady. Nebojte se, oslovit obsluhu v obchodě, ta by vám měla umět vybrat šaty přesně pro vás.

You may also like...