Velikonoce

Na Velikonoce rozhodně do Benátek!

S jarem se také blíží ne moc oblíbené Velikonoce. Tedy – pro mužskou polovinu tento svátek je více než oblíbený, pro ženy se až tak populárním nestal. Vždyť je to právě to něžné pohlaví, které dostane na zadek opravdu bolestnými pruty s mašličkou. Navíc jsou to právě ony, kdo musí péct známé sladkosti a malovat vajíčka, které následně dají ještě jako nepochopitelnou odměnu svým mužským protějškům.

Velikonoce jsou tedy zvláštní svátek, ale když během tohoto období má nějaký pár výročí, proč ho nějak hezky nestrávit. Výprask se zrovna neřadí k těm věcem, po kterých by žena toužila, proto raději vždy navrhne možnou dovolenou či prodloužený víkend, který by společně v tomto období výprasků mohli podniknout. Většina zamilovaných tedy vyráží do zahraničí a doufá, že zažije neopakovatelné dobrodružství. Takové se ale jistě zažije pokaždé, když opouštíte rodný stát a míříte vstříc neznámému.

Pokud zvažujete, kam se vydat v období Velikonoc, zvolte romantickou a velice oblíbenou destinaci jménem Benátky. Jedná se o úchvatné místo, na které jistě nikdy nezapomenete, protože se vám vryje do paměti natolik, že se tam budete chtít pouze vracet. Benátky dělá nezapomenutelné především gondola, na níž se každý zamilovaný pár musí alespoň jedenkrát projet a za zpěvu se musí políbit. Bez tohoto zážitku je až trestné opustit tak krásné město.

Pakliže vás nadchly právě Benátky, zkuste se ještě nyní podívat na internetový portál Slevomat.cz. Zde byl totiž přesně takový velikonoční prodloužený víkend k dispozici, a to za velmi výhodnou cenu. V ceně byla doprava i ubytování. Jistě jsou k mání už poslední kousky, proto neváhejte a překvapte svou drahou polovičku právě tímto výletem. Není nic lepšího, než si udělat tak krásné Velikonoce jinde než v České republice. Navíc změna je život – a vy přece nemusíte sedět doma jako každý rok. Pojďte něco zažít!

You may also like...