rande nebrat

Pánové, tohle na rande nebrat!

Tak a je to tady! Konečně jste posbírali veškerou odvahu k tomu pozvat tu krásnou ženu na rande. A ona souhlasila! Tak to je první krok k tomu jak si jí můžete získat. Co si vzít, abyste ženu učarovali, jak svou povahou, tak i svým zevnějškem?

Jak se vyhnout klasickým chybám, aby už při pohledu na vás žena věděla, že vám na schůzce záleží?

Co tedy vynechat?

Rozhodně co byste měli ze svého šatníku pro případné schůzky vynechat je veškeré sportovní oblečení! Jdete přeci na schůzku s ženou, kterou si chcete získat a ne na fotbalový zápas. Rozhodně sportovní mikina, která tedy má fakt styl a nese nápis vašeho oblíbeného družstva a chlapi vám ji přeci na fotbale pochválili, není to pravé na rande.

Také nechejte ležet staré otrhané džíny. Jsou sice skvělé a pohodlné, ale vhodné pro váš volný čas s kamarády a ne na schůzku s ženou.

Dalším kouskem co už z dálky volá, mě na rande neber, jsou sportovní trika s různými nápisy či obrázky. Opět si musíte uvědomit, že nejdete s kamarády na jedno do své oblíbené hospody.

Co rovnou můžete vynechat, jsou tenisky, které s vámi zažily snad všechno počasí, a jejich vzhled podle toho také vypadá.

Pokud jste člověk, který s sebou bere mnoho věcí, bez kterých nemůže, být rozhodně na ně neberte batoh. Ať si myslíte, že je jakkoliv skvělý a stylový. Omezte počet svým osobních věcí na ty nejdůležitější, které dáte do kapsy. Klíče, mobil, peněženka, kapesník. Tohle jsou věci, co za večer vážně můžete potřebovat. A pokud je ještě něco bez čeho se nedá, podle vás, vyjít z domu existují elegantní pánské tašky.

You may also like...