koženkové bundy

Koženkové bundy jsou jasnou volbou na jaro

Jaro přichází a konečně i s ním jdou ruku v ruce zvyšující se teploty. To znamená jediné, a sice změnu šatníku, které je doprovázena odlehčeným oblečením. Konečně můžeme zahodit neoblíbené zimní kabáty, kozačky nebo teplé boty, ve kterých se naše nohy jen potily, a to opravdu nepříjemně. Je načase dát průchod a volnost kolenům. Roztrhané kalhoty jsou tedy opět v módě, proto je co nejdřív začněte nosit.

Mimo jiné se staly velmi populárními i džínové bundy. Na tuto nestárnoucí klasiku je ale ještě trošku brzo, proto ji raději nechte ještě chvilku dozrát ve vašem šatníku a vytáhněte ji až těsně před letními měsíci. Nyní se zaměřte ne bundy bomber, které vás skvěle ochrání před chladnějšími jarními rány. Samozřejmě nemusíte nosit pouze tyto typy bund, zkuste se zaměřit i na koženkové provedení.

I koženkové bundy totiž opět přišly do módního světa. Na malou chvilku se sice oddálily, ale nyní se ukázaly v plné své kráse a ve skvělých barvách, které rozhodně stojí za to mít ve svých skříních. Jedná se především o barevné kombinace, jako jsou pastelově modrá nebo růžová. Tyto kousky jednoznačně lehce zkombinujte převážně s již zmíněnými džíny s dírami, dále s jednoduchým basic topem a s teniskami. Samozřejmě se nebraňte ani kombinaci se šaty nebo sukněmi. I k těmto kombinacím se totiž skvěle hodí.

Koženkové bundy již nyní seženete takřka ve všech značkových, ale i neznačkových obchodech. Dbejte ale na kvalitu, protože se vám lehce může stát, že se bunda začne šoupat a koženka se nepříjemně sloupne. Pak už bundu můžete jen prodat, protože je vám takto už k ničemu. Proto se vyplatí investovat – navíc se jedná o kousek oblečení, který z módního světa jen tak neodejde. Pakliže ano, jistě se do něj zase zanedlouho vrátí. Vždy jen čeká na správný okamžik ve správném čase. Pomalu, ale jistě se i toto oblečení řadí k těm nestárnoucím a nadčasovým trendům.

You may also like...