do plavek

Do plavek!

Chystáte se na dovolenou k moři nebo se zchladit na koupaliště a zjistíte, že by to chtělo nové plavky. Vyrazíte do obchodu a necháte se pohltit velkou a pestrou nabídkou. Ale po kterém kousku letos sáhnout? Odpověď vás překvapí!  Letošní léto totiž není ve znamení malinkatých bikin. Na pláže a k bazénům vtrhly jednodílné plavky!

Změna pohledu

Jednodílné plavky byly dosud spojovány se schováváním nedostatků. Někteří dokonce zastávali názoru, že se hodí pouze pro dámy ve vyšším věku. Doba ale pokročila a dnes už je jasné, že jednodílné plavky nemusí být jen pro baculky nebo starší dámy.

Ramínka v obchodech teď zdobí nádherné jednodílné plavky různých střihů a barev. Vyrazíte-li k vodě, budete moci spatřit nádherné jednodílné kousky s dech beroucími motivy na ženách každého věku a s jakýmkoliv typem postavy. Správně zvolené jednodílné plavky totiž ozdobí každou ženu.

Nebojte se originality

Nebojte se originality. Objevte zajímavé modely bez ramínek nebo sáhněte po kouscích s průstřihy na bocích.  K dostání jsou také modely s různými kovovými detaily. Chcete podtrhnout štíhlou a vysportovanou postavu? Sáhněte po jednodílných plavkách s řasením. Máte postavu s křivkami? Pak zvolte model s výstřihem a třásněmi, který vaši postavu krásně podtrhne a zároveň skryje nedostatky.

Dvoudílných se nevzdám

Pokud patříte mezi ty, které si dvoudílné plavky zamilovaly a radši letos opět vsadíte na ověřenou klasiku, zkuste překvapit s novým střihem. Neuděláte chybu, pokud vsadíte na vršek se zavazováním za krkem, na decentní kovové ozdoby. Ohromit můžete i s tak zvanými tankiny, kdy je horní díl jako top. Spodní díl se sukýnkou vybízí k obdivu a je skvělým vykročením ze stereotypu.

Nejdůležitější při výběru plavek je, aby byly pohodlné a jejich majitelka se v nich cítila dobře a sebejistě.  Při výběru tedy dejte na svou intuici a pohodlí.

You may also like...