Vztahová trička

Už máte doma „vztahová trička“?

V současné době se dá rozjet byznys snad v každém oboru. Pánové mají blízko k automobilkám, ženy zase k módě. Pokud na trh přijdete s něčím poutavým, lehce se na trhu ujmete, zaujmete. V módním průmyslu se velice často ujímají hlavně módní návrhářky, které přichází na trh s něčím zcela novým, s něčím neokoukaným, s něčím, co doslova a do písmene tají dech. Často se kouzlo v těchto nových módních značkách skrývá v jednoduchosti. A právě s jednoduchými kousky přišly i ženy Josefína Bakošová a Ester Geislerová, které zaujaly módní svět.

Právě tyto módní designérky jsou důkazem, že i s tím nejvíce jednoduchým a běžným stylem můžete zaujmout tak velký a rozmanitý módní svět, v němž je snad už úplně všechno. Se svou novou kolekcí Josefina&Ester ukázaly světu jednoduchá vztahová trička, která se hodí snad každému z nás.

Co to jsou „vztahová trička“?

Vztahová trička – říkáte si, kdo ví, co to zase je. Tato trička se od běžných triček nijak neliší, jsou šedá, bílá, černá, ženy je mají vzadu delší, u mužů asymetrie nejde na pohled znát. Možná si říkáte, že taková trička do svého šatníku nepotřebujete, ale opak je pravdou. Na těchto tričkách najdete totiž takové nápisy, které vás v některých situacích vystihnout, pomůžou vám z těch nepříjemných situací elegantně vybruslit.

Určitě všichni známe chvilky, kdy máme divné období, kdy v sobě skrýváme mnoho pocitů, přesto řekneme, že nám nic není. Jednou za čas dokonce přijde i chvilka, kdy si s naší drahou polovičkou musíme promluvit, ale vyřknout větu: „Musím ti něco říct,“ to není tak jednoduché. Trička to však za nás můžou říct sama.

Nemluvte, noste!

Vztahová trička jsou totiž pro ty, kteří jsou ve vztahu. Právě ti totiž někdy potřebují beze slov druhému říct, že se něco děje, že se chcete rozejít, že se nemá snažit a že nás má nechat být. Trička to za nás řeknou.

Koupit si můžete kousky, na nichž najdete nápisy, jako je například „Je to mnou“, „Mám asi divný období“ či „Co je ti? Nic“.

You may also like...