Typy džínů

Typy džínů, které tvoří základ šatníku

Každý šatník by neměl postrádat několik druhů oblečení, které tvoří jakýsi jeho základ. Takových kousků existuje samozřejmě hned několik, řadí se mezi ně dostatečné množství triček, šaty a sukně. Zapomenout se nesmí ani na džíny, které jsou unikátní v tom, že se nosí takřka neustále. Dalo by se tedy říct, že jsou nadčasové, nadčasově stylové a v šatníku by mělo být hned několik jejich podob.

Sice se trendy ve světě džínů mění neustále, jednotlivé trendy nevyjdou z módy. Ať už je nosíte jednu sezonu nebo dvě, stále jsou to nejlepší, co si můžete pořídit. Abyste ale neutráceli za typy džínů, které se špatně kombinují nebo které nesluší každé ženě, doporučujeme se zaměřit jenom na níže uvedené kousky, které vás svou nadčasovostí dostanou.

Džíny do pasu tvarují postavu

Ještě donedávna byly populární džíny, kterým se přezdívalo „bokovky“. Jednalo se o džíny, které sahaly jenom k bokům a ženy, které měly pár kilogramů navíc, se skutečně trápily. Neforemné a nehezké boky totiž díky bokovkám doslova „přetékaly“, což nevypadalo v konečném důsledku vůbec hezky. Takové „přetékající“ boky se velice špatně kombinovaly, většinou pomohla jenom bunda nebo volný svetr.

Je tedy velké štěstí, že bokovky jsou pryč. Nyní jsou oblíbené zejména džíny do pasu, které skutečně do pasu sahají. Díky svému provedení formují ženskou postavu a díky tomu, že sahají až k pupíku, nejdou vidět boky, i když jsou neforemné a nehezké. Džíny do pasu si můžete zakoupit hned v mnoha provedeních a nikdy je nebudete muset schovávat, protože by byly out.

Trhané džíny jako další nestárnoucí hit

K nestárnoucím džínům, které se najednou dostaly mezi věci tvořící základ každého dámského šatníku, se přidaly i trhané džíny, které mají díry nebo trhance. Nejdříve se lidé smáli těmto džínům, ale později se ukázalo, že jen tak rychle z módy nevyjdou a že jsou to nejlepší, za co můžete aktuálně utratit. A díky zajímavým tvarům, střihům a provedením je můžete nosit i během dalších několika sezon.

You may also like...