sexy dračici

Chcete být za sexy dračici? Oblékněte se do červené

Nejvýraznější barvou je červená. Mnohé ženy se jí úzkostlivě vyhýbají, protože se v ní prostě necítí dobře. Je příliš dominantní, strhává ne sebe pozornost. Každé to nemusí být úplně příjemné. Na druhou stranu smyslnost této barvy působí velmi sexy. Chcete červenou přece jenom zkusit? Jako to udělat, abyste byla šik?

 

Pro každou roční dobu se hodí jiný odstín

Skvělá je červená třeba v podzimním období, kdy se listí barví různými odstíny, červenou nevyjímaje. Pokud nemáte odvahu na jasně červenou, výraznou, pak sáhněte po široké paletě červenohnědých odstínů. Například podzimní úpletové šaty v těchto odstínech budou dokonalé. Také vínová barva je výborná – působí elegantně a dokonale i na společenských šatech. V zimě naopak vsaďte na jasně sytou červenou a to v jednobarevném provedení – třeba kalhot, péřovou bundu, nebo dlouhou sukni či pouzdrové šaty. Příjemně si tak rozsvítíte Pro jaro se naopak hodí světlejší odstín červené v kombinaci s jinou neutrálnější barvou. Léto naopak přeje barevným kombinacím červené s dalšími, klidně i výraznějšími odstíny – třeba ve formě velkých barevných květin na šatech.

 

Kombinace s šedou působí elegantně

Pokud si chcete červenou vyzkoušet, zvažujte také pečlivě, kam si tento odstín vezmete. Vyvarujte se červené na důležitých obchodních schůzkách, prvním rande. Jde přece jenom o výraznou barvu a vy jste v situaci, kdy si nejste zcela jistá. Výrazná barva vám může naopak způsobit problém – budete působit příliš dominantně. Tato barva v sobě má agresivitu, prvek arogance. Když si červenou vezmete, je důležité ji také sladit – elegantní bude v kombinaci s neutrální šedou, tím nic nezkazíte. Naopak černá jí dodá ďábelskost, se žlutou zase bude působit jako výstražné znamení. S těmito variace proto pracujte velice opatrně.

You may also like...