Tři outfity na festival. Který vám učaruje?

Tři outfity na festival. Který vám učaruje?

Léto se každým rokem nese ve znamení festivalů. Začíná se už před letními prázdninami, ovšem ty nejlepší festivaly startují až během prázdnin. Pokud se chystáte na některý z pořádaných letních festivalů, možná nevíte, co si na festival vzít. A s tím vám poradíme! Nechte se inspirovat našimi třemi outfity, které jsme stvořili přesně na festivalové večery 

Inspirace není nikdy dost! To potvrdí hlavně ženy, které většinou nevědí, co si mají obléknout. Pokud patříte k ženám, které často nevědí, co na sebe, nechte se inspirovat našimi třemi outfity. Třeba se vám zalíbí v celé kráse, třeba vám učarují jen jednotlivé kousky, které se rozhodnete na sebe obléknout.  

Outfit číslo jedna 

Letošní léto se nese ve velice horkém duchu. Proto si s sebou vezměte krátké kraťásky, které budou trhané a které budou o číslo větší, než jaké je obvykle nosíte. Vykouzlí to dojem hubenějších nohou. K tomu volte obyčejné tričko jednobarevné nebo lehký nátělník a volnou, třeba károvanou košili, která vás během letních chladnějších večerů dokonale ochrání. Během odpoledne si ji jen uvážete kolem pasu.  

A co se týče doplňků, doporučujeme sandálky ovázané kolem nohy, k tomu slaměný klobouček a batoh na záda.  

Outfit číslo dvě 

Pokud patříte k ženám, které mají raději šaty, doporučujeme je vzít se silonkami a bílými teniskami. K tomu nějakou hezkou, slaměnou kabelku přes rameno, nebraňte se ani slaměnému kloboučku, který vás ochrání před sluníčkem, a nezapomeňte delší džínovou bundičku, která vás ochrání před chladnými večery.  

Outfit číslo tři 

Jestliže má být ošklivé počasí, sáhněte raději po trhaných džínách, pantoflích, k tomu zvolte crop top a volné sako, které ochrání před chladem. Opět zvolte batoh a navíc kruhové náušnice, jež jsou dnes moderní a jež se vrátily ze sedmdesátých let. 

You may also like...