bradavičky

Trápí vás nežádoucí bradavičky?

Mnoho z nás to jistě potkalo. Objevila se nám bradavička například po návštěvě sauny či koupaliště. Pokud se vám bradavičky objevují jen tak, můžete k nim mít genetické předpoklady. Bradavičky jsou nevzhledné a působí nám vadu na kráse. Máme pro vás pár rad, jak se jich snadno zbavit.

Mocný česnek

Léčebnou moc česneku znali již naši předci, a proto jej užívali ve velkém množství. Ne nadarmo se mu říká přírodní antibiotikum. Ale jak nám pomůže v boji proti bradavicím? Recept je velice jednoduchý. Vezmeme očištěný stroužek česneku a nakrájíme ho na silnější plátky. Ty potom přikládáme na bradavičky. Musíte se připravit na to, že to bude dosti pálit. Česnek přelepíme náplastí a necháme na bradavici působit. Nenechávejte ho ale účinkovat déle jak 4 hodiny. Kdo má jemnou kůži, nechá působit kratší dobu.

Pokud bradavice do 4 dnů neodpadne, tento proces opakujte.

Banán jako lék?

Jste milovníkem banánů? Tak tento způsob zbavení se bradavic je pro vás. Až si smlsnete na své pochoutce, tak slupku nevyhazujte, protože ji budete potřebovat v boji proti bradavici. Stačí ukrojit ze slupky dostatečně velký kus na vaší bradavici. Vnitřní část slupky přiložte na bradavici a přelepte náplastí. Cca po 12 hodinách kousek vyměňte za čerstvý. Tento postup opakujte, dokud bradavice nezmizí.

Citrón

Tento recept je také velice snadný. Je třeba z čerstvého citrónu odřezat dostatečný kousek. Ten pak přiložíme na bradavici a přelepíme. Necháme působit, dokud kousek citrónu nevyschne a postup opakujeme do doby, než bradavice zmizí. Pozor tako kůre může bát trochu nepříjemná, proto citrón bude štípat.

You may also like...