Bělíme zuby kokosovým olejem

Kokosový olej se dnes považuje za zázrak. Jedná se o součást zdravého vaření, také je to pomocník v boji proti lupům nebo suché pokožce, kromě toho umí bělit zuby. A právě tím posledním se pojďme na malý okamžik zabývat. Věděli jste, že vybělit své zuby můžete i za pomoci kokosového oleje?  

Krásný a zářivý úsměv – to je něco, po čem prahne prakticky každý. Každý člověk totiž ví, že úsměv je součástí dokonalého vzhledu a neměli bychom mu přikládat malý důraz. Může totiž první dojem zachránit nebo ho naprosto zkazit. Zejména lidé mající žluté zuby se ptají, jestli svůj úsměv mohou nějak zachránit, aniž by tedy zamířili k dentistovi na bělení. Naštěstí je tu jedno řešení – používání kokosového oleje.  

Kokosový olej na bělení zubů 

Pokud jste brouzdali internetem, pravděpodobně jste narazili na celou spoustu tipů, jak vybělit zuby z pohodlí domova. Dozvěděli jste se, že vám může pomoct jahoda nebo kurkuma, ale možná vám to nepomohlo. Dejte proto šanci kokosovému oleji, který umí nejen bělit zuby, ale taktéž zbavit ústa bakterií a dalších škodlivin, která se tak nedostanou dál do těla.  

Je však třeba konstatovat, že důkazů, že kokosový olej bělí zuby, je poměrně málo. I proto k tomuto tvrzení přistupují odborníci s opatrností. Pár důkazů bychom ale našli, proto tomu dejte šanci.  

Jak si bělit zuby kokosovým olejem 

Výsledky se při každodenním čištění zubů kokosovým olejem dostaví poměrně brzy – už za dva týdny. Je však nutné používat kokosový olej opravdu denně (stačí ale jednou denně). Aby se ještě více násobily účinky kokosového oleje a aby bělení bylo ještě efektivnější, doporučuje se smíchat kokosový olej s jedlou sodou. Ta má také tendenci bělit chrup člověka.  

Podmínkou je kvalitní olej 

Závěrem je třeba dodat jednu důležitou věc, a sice používejte pouze kvalitní kokosové oleje. Ideální jsou bio kokosové oleje, které jsou vysoce kvalitní a v jejichž složení nenajdete nic, co by chrupu uškodilo.  

You may also like...