Jaké košile

Jaké košile dneska stojí za to koupit?

V současné době v oblasti módy vznikají nové a nové kousky, které stojí za to si koupit. Během aktuálního podzimu bychom rozhodně neměli zapomínat na nějaké kabáty, které nás dokážou ochránit před současnou nepříjemnou zimou. Také bychom měli dbát na to, abychom už nenosili zbytečně krátké oblečení (například sukně nebo kalhoty ke kotníkům), protože právě tak se jenom nachladíme. Přednost nyní dostávají takové druhy oblečení, které nás dokážou před zimou patřičně ochránit.

Například košile jsou skvělou volbou. Jsou většinou s dlouhým rukávem, mnohdy se dokonce rozhodneme pro pevnější materiál, který nám zaručí větší teplo. Jestliže nyní tedy zvažujete koupi košile, kterou určitě využijete celoročně, protože košile nestárnou, přinášíme vám pár tipů, které stojí za to si koupit.

Proužky, proužky, proužky

Pruhované košile jsou aktuální hit. Nejvíce najdeme v obchodech světle modré košile, které jsou posety svislými bílými čárami. Ty je dobré koupit, protože jsou nejen originální, ale také se hodí k elegantnímu, ovšem i k ležérnímu looku. Samozřejmě nesmíme zapomínat ani na to, že nestárnoucí proužkovanou košilí je ta, která má pruhy černobílé. Černobílá kombinace snad nikdy neomrzí. Jestli ji navíc doplníte o nějakou hezkou pestřejší barvu, tak tento kontrast udělá naprosto fascinující outfit.

Dlouhé košile jsou aktuální hit č. 2

Dalším skvělým kouskem, který potřebujete ve svém šatníku mít, je rozhodně dlouhá košile, která sahá až po zadek. Většinou jste dlouhé košile nosily v podobě šatů v létě, ale nyní, když už šaty nejsou zrovna ta nejlepší volba, stačí vzít dlouhou košili a přidat k ní klasické úzké džíny. Nevolte k dlouhé košili nic rozšiřujícího, abyste pak nevypadali tlustě. Úzké džíny nebo společenské kalhoty jsou ideální možností.

Už jste se seznámili s volánky?

Další košili, s níž budete stylová hlavně nyní, je ta, která má na sobě volánky. Ty jsou většinou rozseté hlavně kolem ramen či u výstřihu. Volánky jako takové jsou ale hit dneška, tudíž kdo ví, jak tomu bude třeba příští sezonu.

You may also like...