Proč by měly ženy cestovat samy?

Proč by měly ženy cestovat samy?

Cestování s sebou nese mnohá úskalí. Někdy se stane, že máte koupené letenky a najednou vám váš parťák řekne, že to zkrátka nestíhá nebo že má hodně práce a nemůže odcestovat. Často se taky stává, že se parta kamarádek pohádá a najednou není zájem o společnou dovolenou. Člověka hned napadne, že by ženy měly cestovat rozhodně samy. Ono na tom něco je! Přinášíme vám několik důvodů, proč by ženy opravdu měly cestovat samy. 

Mnohdy právě ženy čekají na to, až se najde parťák, se kterým budou moct odcestovat. Jenže ono se nevyplatí čekat na nikoho, zkrátka nasedněte do letadla a odcestujte samy. Nečekejte na přítele nebo na to, až se rozhoupe vaše nejlepší kamarádka. Zkrátka si seberte to nejnutnější a vydejte se na dobrodružství, které si rozhodně užijete. 

Pokud si ale myslíte, že by ženy neměly cestovat samy, opak je pravdou. Máme pro vás několik důvodů, které vás opravdu vyvedou z omylu. 

Důvody, proč by ženy měly cestovat samy 

1. Poznáte spoustu skvělých lidí. To lze považovat za důvod číslo jedna. Nejen v Evropě, ale také jinde na světě jsou skvělé hostely, které vlastní ještě lepší lidé. Díky AirBnb si také můžete najít kamarády na celý život, navíc za ubytování nezaplatíte takové sumy jako v klasických povrchních hotelích. 

2. Poznáte hlavně sebe sama. To ocení hlavně ženy, které neustále nevědí, kam směřují nebo co od života mají očekávat. Poznat sebe samotnou je něco, co cestování nabízí. Najednou uslyšíte myšlenky, nebudete se muset nikomu přizpůsobovat, zjistíte, co nemáte nebo máte ráda. 

3. Žádné odsuzování. Nikdo se na vás nebude dívat špatně, pokud si dáte kopeček zmrzliny navíc nebo pokud se rozhodnete přidat si porci hranolek v McDonald`s. Zkrátka pokud to odsouhlasíte vy, nebude tu nikdo, kdo by vám v rozhodnutí jakkoli bránil nebo se na vás díval skrze prsty.

You may also like...