Podzimní móda

Podzimní doplňky nesmí chybět

Módní doplňky mohou vyzdvihnout váš outfit k dokonalosti. Pomocí doplňků lze z obyčejného oblečení vykouzlit něco výjimečného a jedinečného. Pokud budete kombinovat různé doplňky, nikdy se vám nestane, že na ulici potkáte někoho stejně oblečeného.

 I jednoduchá černá halenka může s každým doplňkem působit jinak. Proto je třeba si při výběru doplňků nechat záležet a věnovat jim dostatečnou pozornost, kterou si zaslouží.

A jaké doplňky neodmyslitelně patří k podzimním outfitům? Pojďme se na ně podívat.

Pásek

Tak a je to tady. Opět důkaz, že móda se neustále vrací. Proto je dobré občas zvážit, při třídění oblečení, co vyhodit a co nechat pro módu za pár let. Pokud jste se při třídění šatníku ponechala široké pásky do pasu, udělala jste velice dobře. Tyto široké pásky totiž slaví letos návrat. Kdo jej nemá, měl by si ho urychleně pořídit. Takový pásek se umisťuje na oblečení. Krásně vytváří siluetu přesýpacích hodin. Přepásat můžete jak šaty, košile, saka. Záleží jen na vás.

Čepice

Pokud zrovna čepice nemilujete, děláte chybu. Nepředstavujte si jen tak obyčejného kulicha. V módě teď jsou elegantní barety a klobouky. Vůbec se jich nemusíte obávat. Sluší snad každé ženě a jsou skvěle kombinovatelné. Takže pokud vám letí hlavou myšlenka, že k nim nemáte vhodný šatník, mýlíte se. K baretům i kloboukům můžete obléknout jak elegantní, tak ležérní styl oblečení. Neváhejte pořídit si těchto kousků více. Určitě doporučujeme nákup v neutrálních barvách jako je černá, šedá. Ale taky se nemusíte bát trochu odvážnějších barev, ale potom je třeba pohlídat si barvy zbytku outfitu.

You may also like...