Co se nyní nosí v ulicích Paříže?

Co se nyní nosí v ulicích Paříže?

Rozhodli jste se inspirovat módou z Paříže? Pokud ano, poradíme vám, co se zrovna ve Francii nosí. Francie, konkrétně Paříž, je považována za město módy. Ženy jsou považovány za nejlépe oblékané, zároveň jsou považované za nejkrásnější ženy Paříže. Pokud se chcete pařížskou módou inspirovat, nahlédli jsme místo vás do města módy a odhalíme vám tím pádem konkrétní kousky, které se zrovna nosí.  

I v Paříži se letos dočkali oblíbeného týdne módy čili takzvaného fashion weeku, během kterého se ukázalo mnoho skvělých kousků, které se v ulicích Paříže nosí od té doby neustále. Pokud jste fashion week prošvihli, poradíme vám, co se nosilo a na co konkrétně se tedy zaměřit při výběru nových kousků do šatníku.  

Během letošního fashion weeku v Paříži se předvedlo mnoho různých světových značek, mezi kterými je například Dior, Louis Vuitton nebo Balmain. Nemusíte si však pořizovat kousky z kolekcí těchto značek, stačí, když budou jednotlivé kousky odpovídat tomu, co se v Paříži zrovna nosí.  

Co se nosí v ulicích Paříže 

Pokud byste se na chvilku zastavili v některé z ulic Paříže, určitě byste byli překvapení tím, co se zrovna v Paříži nosí. K aktuálním hitům patří hlavně oversize saka, která však nejsou určená pro všechny typy postav. Také byste našli unikátní trendy džíny a kromě toho také hodně kožených výrobků. Zejména kabelky se nosí v koženém provedení, ale kožené se nosí také boty nebo podobné kousky.  

Francouzsky aktuálně sází i na jednoduchost a jednoduché barevné odstíny. Sází se na béžovou barvu nebo také na černé kombinace, které jsou ostatně nesmrtelné.  

Výrazné prvky na jednotlivých kouscích oblečení 

Také vás jistě překvapí, že jednotlivé kousky jsou obohaceny o výrazné prvky. K vidění jsou hlavně ostny inspirované rockovým stylem, které najdete na šatech, ale také samozřejmě na kabelkách nebo na botách.  

You may also like...