Pletená móda

Pletená móda = další comeback?

Pokud aktuálně procházíte různé obchody s oblečením, pak se neustále divíte, že se móda v takovém množství vrací. Vždyť neustále nacházíte zvonové kalhoty, ale také i topy, které mají zvonové rukávy. Dále se neustále stýkáte s celou řadou džínových bund, které si ještě pamatujete jako součást outfitu vaší maminky, když se šla bavit s přáteli na diskotéku. Móda prožívá jeden velký comeback, ovšem ne všechno, co se vrací, je stylové.

Jestliže bychom měli zmínit pár nestylových kousků, pak rozhodně vzpomeneme zmiňované zvonové kalhoty, které jsou opravdu šílené. Sice je nyní najdete takřka všude, ale je to něco, co se opravdu nevyplatilo vrátit. Co se však vyplatit vyplatilo a co aktuálně velice využijeme, protože se to hodí do sychravějšího, nejen podzimního počasí, pak je to pletená móda.

Pletenou módu si určitě pamatujete, protože mnohé kousky vám babičky pletly, když jste byli malí. Většinou to byly svetříky nebo třeba rukavičky či čepičky, ale dnes je pletená móda široký pojem, který v sobě nese hlavně velice oblíbené svetry a také šaty!

Jak vypadají stylové svetry?

Pokud byste zvažovali, že si necháte uplést svetr, pak se letos zaměřte hlavně na oversize svetry, které mají rolák, ovšem nemusí to být rolák upnutý těsně u krku, ale může to být spíš ten, který je trochu svislý a který tvoří ze svetru zajímavý, asymetrický kousek.

Jak vypadají stylové šaty?

Co vás však možná překvapilo v pletené módě, že je aktuálně velice kupované, jsou pletené šaty. Nemusí být pletené celé, ale pomalu se na pulty obchodů dostávají právě šaty, které v sobě nesou i trochu pletenin. Je to však velice elegantní kousek, k němuž se řadí různé silonky či punčochy například. Samozřejmě se k tomu hodí daleko více věcí, jen se je nesmíte být kombinovat.

Pletené šaty či obecně pletená móda jsou aktuálně hity, které se hodí pro současné sychravé počasí. Už je máte v šatníku?

You may also like...