Retro kousky

Pět retro kousků, bez kterých nemůžete žít

Kdo by nemiloval módu? Všichni milují módu, i ženy i pánové, a to zejména v této době, kdy se dost sleduje to, co nosíte. Mnoho lidí si říká, že na to, co se nosí, se nehledí, jenže je to samozřejmě omyl. Už dávné rčení říká, že šaty dělají člověka. Zejména v době sociálních sítích, kdy každý má o všem domněnky, se oblečení sleduje velice bedlivě a na základě oblečení se stanovuje to, jaký člověk vlastně je. Je to smutné, ale je to tak. A abychom dostali kladné hodnocení od ostatních, doporučujeme si pořídit níže uvedených pět retro kousků, které jsou aktuálními žhavými trendy.

1) Topy s odhalenými rameny

Vzpomínáte si na nestárnoucí muzikál „Pomáda“, v němž hraje skvělý John Travolta divokého, přesto milého chlapce, jenž se zamiluje do dívky jménem Sandy? Pokud ano, jistě si vybavíte i to, co měla Sandy na sobě v uvedeném filmu. V mnohých případech nosila šaty, ale v jedné scéně měla dech beroucí top s odhalenými rameny. A právě to je kousek, který se aktuálně nosí.

2) Zvonové kalhoty

Zvonové kalhoty jsou bohužel kouskem, který rozděluje společnost na dvě poloviny. Na lidi, kteří je milují a nosily by je naprosto kamkoli, a na skupinu lidí, kteří zvonové kalhoty nemohou ani vystát. Zvonové kalhoty jsou však unikátní retro kousek, který je nejen pohodlný, ale je také dnes lehko dostupný.

3) Široké gumičky

Vzpomínáte si na dobu, kdy dívky nosily takzvané palmičky na svých hlavách? Jednalo se o culík uvázaný do vrchu, aby šel zřetelně vidět. V současné době jsou právě palmičky v módě a nejlepší je, když jsou svázány širokou gumičkou, která se opět po letech zase vrátila do módy.

4) Slaměné kabelky

Kdo by řekl, že se do módy po tolika letech vrátí i slaměné kabelky, které nikdy nesklízely velký úspěch. Kupodivu se tak stalo, lidé se rozhodli je kupovat, a to buď v kulatém tvaru, nebo v krabicovém tvaru.

5) Úpletové tílko

K obyčejným džínům si dnes nemůžete vzít nic lepšího, než úpletové tílko, které si zamilují ženy především díky pohodlnosti.

You may also like...