Petrolejová barva je barva letošního roku. Jak ji kombinovat?

Petrolejová barva je barva letošního roku. Jak ji kombinovat?

Ptáte se, jakou barvu lze považovat za barvu letošního roku? Nemusíte nad tím dlouho přemýšlet, my na to víme odpověď. Za letošní nej barvu je považována barva petrolejová, která rozhodně sluší každé ženě. Petrolejovou barvu lze popsat jako barvičku ani ne modrou a ani ne zelenou, zkrátka něco mezi tím. Jedná se o nevšední, leč naprosto elegantní barvu, která má své kouzlo. Řadí se k vůbec nejslušivějším barevným odstínům vůbec. Otázkou však zůstává, jak barvu kombinovat? 

I když vám z počátku nemusí být petrolejová barva po chuti, může se vám dokonce zdát trochu extravagantní, po chvíli se vám petrolejová barva opravdu zalíbí. Po chvilkovém přemýšlení vám totiž petrolejová barva přijde velice nápaditá a zajímavá.  

Jak již bylo zmíněno, petrolejová barva sluší naprosto každé ženě. Ať už máte křivky útlejší nebo máte takzvaně plus size, budou vám kousky v této barvě slušet. Jen je tedy správně zkombinujte s jinými modely.  

Jak petrolejové kousky kombinovat? 

Už na začátku byla položena otázka, jak petrolejové kousky kombinovat. S tím ostatně pomůžeme. Ideální bude, když budete petrolejovou barvičku kombinovat spíše se světlejšími tóny barev. Pokud toužíte po odvážnější barevné kombinaci, nebojte se petrolejovou barvu zkombinovat s podzimní hořčicovou barvou, která vás dostane do kolen. Samozřejmě nikdy nešlápnete vedle s klasickou černou nebo bílou barvou.  

Kousky, kterým petrolejová barva sluší 

Aktuálně můžete na trhu najít celou řadu kousků, které nesou petrolejovou barvu. Koupit si lze trička, mikiny i košile nebo halenky. Nejvíce však petrolejová barva sluší zmiňovaným košilím a halenkám, také petrolejová barva sluší jakkoli střiženým šatům. Nebojte se ani petrolejových lodiček nebo petrolejově zbarvených sak a kabátů, které vypadají vkusně s béžovými šátky. 

You may also like...