Bělení zubů

Oslňte krásným úsměvem. Poradíme, jak perfektně vybělit zuby

Míříte na první rande nebo na důležitou schůzku? Pak jistě chcete oslnit. Ženy se většinou krásně nalíčí (bohužel to s make-upem někdy až přeženou), pánové se vkusně obléknou. Jenže dobrý první dojem dělá především úsměv. Na nikoho nepůsobí dobře, když uvidí byť sympatického člověka bez zubů či se zkaženými, žlutými zuby. Do svého chrupu bychom měli investovat, měli bychom o něj pečovat. Otázkou je – jak?

O krásný úsměv se starají naši zubaři, ovšem takové bělení můžeme zvládnout z pohodlí domova. Mnoho lidí nechává bělení na profesionálech, jenže jsou tu i lidé, kteří si pravidelné bělení nemohou dovolit nebo kteří mají odborníka daleko.

Naštěstí existují způsoby, jak se snadno vybělí zuby i v pohodlí domova.

Investujte do zubních past

Pokud nechcete zkoušet babské rady, ale chcete vsadit na jistotu, investujte do zubních past. Jsou mnohem levnější než běžní odborníci zabývající se bělením zubů. Jejich cena se pohybuje kolem dvou set korun do sedmi set a koupíte je buď v lékárnách, nebo běžně v drogeriích. Doporučované jsou zejména takové pasty, které obsahují organické uhlí. Jsou to takzvané černé zubní pasty, jež jsou skutečně vyhlášené a rychle zbavují zuby žluté barvy. Lez si zakoupit čisté organické uhlí, které však neslouží přímo jako zubní pasta.

Zkuste to s ovocem

Jestli vám přijde několik stovek za zubní pastu moc, můžete to zkusit s babskými radami. Na internetu jich najdete hromadu, účinně se se žloutnutím zubů bojuje s ovocem, které je levné a hlavně běžně a celoročně dostupné. Například slupka od banánu pomáhá s bělením zubů. Stačí, když si vnitřní stranou slupky přejedete po zubech. Je to krapet nechutné, přesto účinné.

Stejně tak pomáhají jahody. Pokud si jimi budete přejíždět po zubech, snadno, hravě a rychle se zbavíte žluté barvy, která nedělá ten nejlepší dojem.

You may also like...