Krásná prsa

Krásná prsa a pohodlí jako bonus

Každá žena se jistě setkala s nepohodlím díky špatně zvolené podprsenky. Neustále někde tlačí, škrtí, táhnou. Padání ramínek při špatném pohybu, zapínání na zádech se stále posunuje nahoru, což nás nutí si podprsenku co chvilku popotahovat. Nejen že je to nepříjemné, ale i pro naši páteř to není vhodné, protože takováhle podprsenka nás nutí se neustále hrbit.

 

Při sportu se chceme soustředit na pohyb a ne si neustále upravovat podprsenku. Řešením je sportovní podprsenka. Velice vás překvapí svou pohodlností.

Jak vybrat svou první sportovní podprsenku?

 

Při výběru jsou důležitá dvě základní pravidla. Jedním z těchto pravidel je sport, kterému se žena věnuje a druhá je správná velikost košíčků. Ženy s menšími prsy mohou volit podprsenku se střední podporou, žena s většími prsy potřebuje maximální podporu i na klidnější sporty.

 

Při zkoušení je třeba v kabince zvednout ruce nad hlavu. Pokud se podprsenka posune nahoru, je třeba vzít si o číslo menší. To také platí v případě, že si ramínka podprsenky vytáhnete až k uším. Podprsenka by měla tělo pevně obepínat, ale i přesto byste měli pod okraj strčit prst. Zvolení správné velikosti je velice důležité. Špatná velikost může působit značné potíže. Pokud je podprsenka malá můžou se její lemy nepříjemně zařezávat a omezovat proudění krve. Naopak velká podprsenka dostatečně nepodpoří, což nás ruší v pohybu.

Sportovní podprsenka i pro velká prsa?

Máte velikost D nebo E a myslíte si, že pro vás sportovní podprsenka není? Omyl! Tato podprsenka je pro každého. D9ky dobře zvolené podprsence se vám bude cvičit mnohem lépe. Prsa této velikosti váží až jeden kilogram a tato podprsenka tuto zátěž rovnoměrně rozloží.

Druhy podpory:

Nízká – pro ženy s menšími prsy, na sporty u kterých se neskáče či neběhá. Například jóga nebo pilates. Tyto podprsenky jsou často vybaveny vycpávkami, nemají kostice ani oddělené košíčky.

Střední – jsou více kompresní, určené na sporty jako je běh, cvičení v posilovně.

Vysoká – má naznačené kostice, oddělené košíčky, jsou vhodné pro ženy s většími prsy. Většinou mají zapínání vepředu nebo vzadu. Jsou určené pro intenzivní pohyb.

You may also like...