Kabelky k outfitu

Kabelky jsou součást outfitu. Jaké stojí za hřích nyní?

Kabelky jsou nedílnou součástí každého dámského šatníku. Nejlepší je, když žena má hodně kabelek, tudíž může doladit jakýkoliv outfit. Základem každé dámské sbírky jsou černé velké kabelky, které se nosí nejčastěji na schůzky nebo do obchodu. Nesmí chybět ani krásná malá kabelka přes rameno, do které dáte potřebné cennosti, když jdete například na výlet. A taky se nesmí zapomenout na psaníčko, které je ideální na ples. Ženy však svou sbírku doplňují o aktuální módní hity. Jaké to jsou?

Kabelek je dnes na trhu mnoho, jenom málokterá žena si při nakupování vybere jenom jeden kousek. Nejčastěji se ženy zaměřují na kabelky, které jsou aktuálně moderní. Otázkou je, jaké kabelky dnes moderní jsou a po jakých tedy sáhnout?

Ať jde vidět, co v kabelce nosíte

O dámských kabelkách se ví, že skrývají jenom jeden velký nepořádek. Jenže nyní si móda řekla, že nepořádek musí vidět celý svět. Pokud tedy chcete být moderní, je třeba si koupit plastovou kabelku, která je průhledná, tudíž díky které víte, co v kabelce žena nosí. Ženy si tak musí dát záležet na tom, co je obsahem jejich kabelky a v jakém stavu se obsah kabelky nachází. Jinak totiž pokazí první dojem.

Plastová kabelky se nekoupí jenom v malém provedení, ale seženete je i v klasické, velké podobě. Lehce do nich dáte například notebook, který může snadno a rychle zamaskovat nepořádek, jenž se ve vaší tašce nachází.

Animáky frčí

Nesmíme zapomenout ani na kabelky s animáky. Právě kabelky s animáky jsou dnes taky jistým hitem, který si zamilujete. Kabelky s potiskem animovaných postaviček se však stěží kombinují. Dejte si pozor na kombinaci barev a jednotlivých stylů. I když se dnes tvrdí, že se dá kombinovat vše se vším, toto je jistá výjimka, s níž byste nemuseli ohromit.

Zejména si dávejte pozor na boty. Ne ke všem botám se totiž kabelky s animáky hodí.

You may also like...