originalita

Originálně a za babku…

Po světě chodí již spousty milovníků sekáčů. Není se čemu divit! Dnešní svět je plný hromad oblečení, které nemáme šanci využít. Tím, že někdo daruje své oblečení do bazarů či charitě, nevzniká odpad, který patří na skládku nebo spálit. To platí také opačně. Kdykoli si někdo zakoupí nějaký kus oděvu z obchodů druhé ruky, nevzniká žádný odpad z výroby nového oděvu.

Nákupem v sekáči tedy můžete ušetřit nejen spoustu peněz, ale také naši přírodu. Je důležité najít svůj styl a cítit se dobře. Obchody s oblečením nám udávají jakýsi aktuální trend, který se nemusí líbit každému. A právě prostřednictvím sekáče můžeme najít jedinečné kousky za jedinečnou cenu. Nemyslete si, že second handy nabízejí pouze staromódní oblečení. Naopak, často se zde můžete setkat s aktuálními modely z Norska či Anglie, odkud se oblečení často dováží.

Buďte jedinečná!

Není to fajn projít se po ulici s nově koupeným svetrem ze sekáče a nevidět ho na žádné jiné ženě? V sekáčích je většinou vše po jednom kusu, proto je důležité, najít si více času na nákup. Pokud rádi experimentujete s oblečením, tak pro vás second handy budou hotovým rájem! K dostání zde jsou opravdu originální kousky za pár korun. Zboží se v mnohých sekáčích doplňuje každý den, což je skvělé. Některé zase zlevňují s nacházejícím víkendem.

Příčí se vám nošení oblečení po někom? Když jdou do restaurace, taky dostanete talíř, ze kterého někdo předtím jedl. Následně talíř důkladně umyli a nyní na něm opět servírují jídlo. Obdobné je to s oblečením ze sekáče. Je vypráno a dezinfikováno pro další využití. A pozor, existují také trochu dražší sekáče, kde prodávají úplně nové značkové oblečení ze zahraničí. Vyřazené modely tam již nejsou trendem. K nám ale dochází zahraniční novinky se zpožděním, a tak v momentě, kdy se toto nechtěné oblečení objeví u nás, je právě in!

Nebojte se nákupu v sekáči. Vaše peněženka utrpí minimální ztráty a vy se budete těšit z nádherných kousků v šatníku.

You may also like...