Retro v módě

Retro se vrací. V módě jsou opět ledvinky i zvonáče

Chodíte často nakupovat? Jistě jste si všimli, že obchody s oblečením jsou plné nostalgie. Do módy se totiž vrátily retro kousky, které známe ze sedmdesátých, osmdesátých a devadesátých let. Bohužel se vrátily nejen oblíbené kousky, ale i nenáviděné kousky. Opět nás tedy čeká jisté rozdělení společnosti. Jedna polovina bude přicházející retro modely milovat, druhá bude jenom stěží chápat, proč se opět dostaly do módy. Otázkou je, jaké konkrétní retro kousky budou letos po letech zase in.

Pokud si vzpomenete na film „Horečka sobotní noci“ nebo „Pomáda“, jistě si vybavíte i fenomenální outfity, kterými se herci proslavili. Jestli budete hledat outfit pro dnešní den, nechte se inspirovat právě jimi. Ať už si zvolíte koženkové kalhoty jako Sandy nebo koženou bundu s masivním opaskem, kterou s oblibou nosil velmistr Travolta, neuděláte krok vedle.

To vše a mnohem víc je opět in.

Ledvinky nahrazují kabelky i batohy

Dalo by se říct, že kabelky jsou v současné době už out. Jsou totiž nahrazovány batohy, které se z ničeho nic octly na pultech obchodů. Otázkou je, jak dlouho se na pultech obchodů udrží batohy. Budou na pultech obchodů jenom rok nebo je opět něco vymění? Letos se přikloníme k druhé možnosti. Dojde k výměně. Batohy totiž nahradí ledvinky, které jsou právě retro kouskem, jenž je jak nenáviděný, tak velice oblíbený. Do jaké skupiny se řadíte vy?

Nezapomínejte, že ledvinky nejsou jenom černé a kožené, ale aktuálně jsou populární zejména plastové ledvinky, které odhalují její obsah. Zajímavé jsou i ledvinky plnící funkci pásku.

Zvonáče se opět vrátily

Pokud jste milovali kalhoty, které se od kolen dolů rozšiřovali, uděláme vám radost. Takzvané „zvonáče“ se totiž opět vrátily do módy a přišly v mnoha barevných provedeních. Nyní je v obchodech najdeme nejen v mnoha barvách, ale i v mnoha střizích. Některé zvonové kalhoty se rozšiřují už v půli stehen, jiné jsou zdobené a jiné zajímavě trhané.

You may also like...