oživení vztahu

Oživte váš vztah!

Dlouhodobý vztah je nádhernou, avšak složitou záležitostí. Dlouhodobě zadané dámy mají sice výhodu, že už svého partnera dobře znají a ví, co od něj očekávat, ale na druhou stranu není nic jednoduššího, než propadnout stereotypu a začít se ve vztahu nudit, dostat se do bodu, ve kterém jsou vaše schůzky vyplněny neustále se opakující stereotypní činností a sledováním filmů. Jak se tomuto stavu zaručeně vyhnout?

Připravte si pro partnera příjemné překvapení!

Příjemným překvapením pro partnera třeba v podobě romantické večeře vás vyvede ze stereotypů a ukáže partnerovi, že Vám na něm opravdu záleží. Nemusíte vyrazit do luxusní restaurace. Vaši drahou polovičku jistě daleko víc potěší, pokud se vaření ujmete sama. Večeřet také nemusíte zpravidla doma u stolu. Využijte krásného počasí letních dnů a prostřete venku.  Romantickou atmosféru skvěle podkreslí zapadající slunce a letní vánek. Považujete romantickou večeři za klišé? Pak zapojte fantazii! Svého partnera již jistě dobře znáte, víte, co má rád, a čím mu vykouzlíte úsměv na tváři.

Poznávejte spolu nová místa!

Otevřete se s partnerem novým zkušenostem a zážitkům. Společně vyberte pro vás oba dosud neznámé místo, a poznejte ho spolu! Mějte na paměti, že cesta vám může přinést více než samotný cíl. Užijte si procházení nových míst, o kterých jste dříve pouze slýchávali, sdílejte spolu pocity, které ve vás vaše putování a zážitky s ním spojené vyvolávají. Přibalte s sebou také fotoaparát a zachyťte kouzelné okamžiky také pomocí něj.  Tyto výlety ve vás zanechají spoustu vzpomínek, které jistě budete společně rádi oživovat, ať už prohlížením fotografií nebo opakovanou návštěvou dané lokality.

Oživit vztah můžete také mnoha dalšími způsoby, které se odvíjí od povahových vlastností vašeho partnera.  Nebojte se zapojit fantazii a realizovat i ty nejodvážnější a nejbláznivější nápady.

You may also like...