Sprchové kouty Top-Line S od firmy SanSwiss

Sprchové kouty Top-Line S od firmy SanSwiss

Firma SanSwiss přišla na trh s horkou novinkou, kterou je řada sprchových zástěn nesoucí název Top-Line S. SanSwiss sice již podobnou řadu ve své nabídce má a dokonce má i skoro totožný název, jedná se totiž o řadu Top-Line. Top-Line S je však vylepšenou řadou, která nabízí mnoho výhod a mnoho vás ji prostě bude chtít do své koupelny. 

Provedení sprchových zástěn

Sprchové zástěny Top-Line S jsou vyráběny v provedeních jednokřídlých dveří, jednodílných posuvných dveří s pevnou stěnou v rovině, dvoudílných posuvných dveří s 2 pevnými stěnami v rovině, rohového vstupu s dvoudílnými dveřmi (bez spodního rámového profilu) a čtvrtkruhu s dvoudílnými posuvnými dveřmi. Všechny tyto provedení lze objednat ve výšce 2000 mm a v různých rozměrových šířkách.  

Bezpečnostní sklo a jeho úprava

Sprchové kouty SanSwiss jsou vyráběny z bezpečnostního skla, které má antiplakovou úpravu. Díky této úpravě voda po skle plynule stéká a nezasychá na něm. Pro bezproblémovou údržbu je žádoucí po každém sprchování sklo setřít stěrkou na sklo.

U řady Top-Line S lze objednat sprchové zástěny s klasickým čirým sklem, popřípadě se sklem Durlux, Mastercarré, Cristal perly a linie. Každé dekorové sklo má z vnitřní strany zástěny hladký povrch, který se velmi lehce udržuje v čistotě. 

Rozměry a atypické provedení

Pokud si ze standardní nabídky výrobce nevyberete, můžete si nechat vyrobit atypické provedení vámi vybrané sprchové zástěny. Cena za atyp se sice navýší, ale rozměr vám bude perfektně vyhovovat a nebudete muset koupelnu předělávat nebo bourat případné příčky apod. 

Instalace

Sprchové zástěny z řady Top-Line S vám bezpečně nainstaluje každý instalatér, který má zkušenost s instalací sprchových koutů.

Sprchové zástěny Top-Line S jsou zajímavé nejen svým nadčasovým designem, ale i přívětivou cenou, kterou určitě oceníte. 

You may also like...