plavky triumph

Na nové plavky není nikdy pozdě

Začínají první letní dny a snad každá žena by chtěla ukázat svou vyformovanou postavu v hezkých plavkách. Nezapomeňte , že i když jste se rozhodli do léta více si postavu zpevnit, je potřeba ji předvést v tom nejlepším, a to jsou právě plavky. Jednou z nejoceňovanějších značek spodního prádla, tedy i plavek je značka například Triumph, která v branži působí již od roku 1886, ale teprve v roce 1977 se přestěhovala do Švédska a expandovala do více než 50 zemí.

Značka Triumph začala svou kariéru průlomem v dámském spodním prádle a nepřestala šokovat až do dnešního dne, kdy každé léto přijde s novou trendy kolekcí, kterou si zamiluje každá žena. Tyto kolekce jsou speciálně navrženy tak, aby se líbily i konzervativnějším typům žen, které nerady mění vizáž ani styl, ale přesto si chtějí zachovat eleganci a krok s dobou, ale zároveň i tak, aby v nich našly zalíbení i ženy, které hledají nové styly a mají chuť vyzkoušet něco nového. Plavky jako takové mohou být velice různorodé, jak ve střizích, tak v barvách či provedeních. Pokud ale chcete mít pocit jedinečnosti, tak určitě vybírejte plavky z nové sezóny, tedy roku 2017.

Značka spodního prádla Triumph je známá svou kvalitou a vkusem, který se i po dlouhá léta ani trochu nezhoršil. Tyto značky mají často tendence polevovat na pečlivosti, ale jak dobře víme, značky jako Triumph, které jsou ještě dnes velmi dobře známé, si svou slávu musely nejen dobýt, ale i udržet, což je jasným důkazem toho, že tyto značky stojí za výběr. Plavky dvoudílné, jednodílné ale i prodávané po částech, to vše si můžete vybrat v kolekcích značky Triumph. Materiál je také ideálně vyvinutý tak, aby se i po několika vypráních neztratila barva ani tvar, což je u plavek, které jsou skoro pořád vystaveny vodě vskutku nezbytná vlastnost. Tyto plavky jsou vyztužené, švy jsou pevné a kvalitní a to vše zabaleno úchvatným stylem, který jen čeká na Vaši letní dovolenou.

 

You may also like...