Nejdražší hotelové pokoje světa. Na kolik vyjdou?

Nejdražší hotelové pokoje světa. Na kolik vyjdou?

Když to letos s dovolenými nevyšlo podle představ, možná už přemýšlíte nad tím, kam vyjedete na dovolenou příští rok. A jelikož jste pravděpodobně ušetřili za letošní dovolenou, proč si příští rok nedopřát trochu luxusu a neubytovat se v jednom z nejdražších hotelových pokojů světa? Abyste měli alespoň představu o tom, kolik nejdražší hotelové pokoje vlastně stojí, pojďme si jejich cenu odhalit.  

Hotelový pokoj v North Pole Igloos 

Hotel North Pole Igloos patří k vůbec nejsevernějším hotelům na světě. Nachází se rovnou na severním pólu a lidem se z něj až tají dech. Pokoje jsou totiž v iglú, jídla jsou připravovaná šéfkuchaři, dokonce budete mít vlastní ochranku i průvodce arktickou divočinou. Samozřejmě toto všechno není za hubičku. Celkem se plácnete přes kapsu, protože jenom za jednu noc si budete muset připravit rozpočet dosahující až na cifru 105 tisíc dolarů.  

Hotelový pokoj v Palms Empathy Suite 

Las Vegas je místo, které láká nejednoho člověka. Pokud se sem rozhodnete vydat a zkusit své štěstí, můžete se ubytovat v hotelu Palms Empathy Suite. I když zdejší hotelové pokoje patří k nejdražším na světě, třeba budete mít to štěstí a vyděláte si na něj právě v nějaké hazardní hře, ve které se rozhodnete zkusit své štěstí.  

Apartmány v hotelu jsou i několikapatrové a nabízí nádherný výhled na celé Las Vegas. Ale jak asi čekáte, i v tomto případě se budete muset pořádně plácnout přes kapsu. Jeden hotelový pokoj vás vyjde na noc na 100 tisíc dolarů. Kromě pokoje však dostanete i vlastního komorníka, auto se šoférem a také vstup do nejlepších denních a nočních klubů. A také vás čeká kredit ve výši deseti tisíc dolarů na nákupy ve vybraných obchodech.  

Hotelový pokoj v The Conrad Maldives 

Už jste slyšeli o hotelovém pokoji The Muraka v hotelu The Conrad Maldives? Jedná se o první podmořský apartmán na světě, kde však za jednu noc zaplatíte 50 tisíc dolarů. A bohužel si musíte rezervovat alespoň čtyři noci, tudíž vás celkový pobyt vyjde minimálně na 200 tisíc dolarů. Budete však spát rovnou pod mořem, konkrétně v hloubce 4,8 metru.  

You may also like...