Bílé kalhoty se nosí i dnes. S čím vypadají nejlépe?

Bílé kalhoty se nosí i dnes. S čím vypadají nejlépe?

Kalhot není nikdy dost! To ví každá žena. Při výběru kalhot se dbá především na kvalitu a pohodlnost. Nikdo nechce nosit kalhoty, které ho v pase škrtí nebo jejichž materiál nepříjemně kouše. Proto se velmi často sahá po kalhotách Diesel, které jsou zárukou vysoké kvality. Jestliže chcete aktuálně zpestřit svůj šatník o zajímavé kalhoty, měli byste si pořídit jedny bílé. Ty se totiž nosí i nyní, nenosily se jenom ve zlatých devadesátkách. 

Je velká škoda, že se lidé odnaučily nosit bílé kalhoty. Jak již bylo zmíněno, hodně se nosily v devadesátých letech, ale později zájem o ně bohužel upadl. Bílé kalhoty se totiž staly synonymem lékařské nebo jiné uniformy a prakticky nikde jinde, než v zaměstnání se bílé kalhoty nenosily. Pokud však chcete nyní působit moderně a stylově, je načase si je pořídit. 

Při výběru ideálních bílých kalhot však záleží na materiálu. Jak již bylo zmíněno, na materiálu záleží i v případě, že si pořizujete jiné než bílé kalhoty. Bílé kalhoty nesmí prosvítat, proto nevolte žádné umělé tkaniny. Volte opravdu kvalitu v podobě lnu, bavlny nebo hedvábí. 

Co bílým kalhotám opravdu sluší?

Bílá barva je opravdu unikátní a kombinuje se opravdu jedna radost. Co se týče bílých kalhot, jim sluší především tmavé topy. Nebojte se výrazných kontrastů, budou slušet především ženám se štíhlou postavou. Ženy s plnějšími tvary by naopak měly volit spíše světlé, krémové topy, které nebudou vypadat tak mohutně a které na sebe neupoutají příliš pozornosti. Pokud přece jenom touží po tmavém prvku, volit mohou například tmavé sako či blejzr. Ten umí postavu dokonce hezky zeštíhlit. 

Hlavně, ať jsou kalhoty stále bílé

Je pochopitelné, že dojde k ušpinění bílých kalhot. Bílá barva má holt tendenci se ušpinit. Doporučujeme však jednou za čas přeprat kalhoty v roztoku jedlé sody. Tím zajistíte, že budou kalhoty zářivě bílé i po několika vypráních.

You may also like...